Hotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron bemutatkozása

A Hotel Fagus a csodálatos Lövérekben kínál kényelmes szállást turisták és tökéletes felszereltséget üzletemberek számára. A szálloda gyönyörű zöld környezetben található, közel Sopron történelmi városához, az osztrák határhoz, valamint a Fertő tóhoz.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Fagus Sopron vélemények

Átlagos 2014. október 25.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda képeken, megérkezés pillanatában kívűlről is megfogott. Az első negatívum már a folyosóra érve fogadott minket, amikor megláttuk a folyosó koszos, foltos szőnyegét. A szobában is gyorsan felfedeztük az alapos takarítás hiányát, hajszálak, foltos szőnyeg.
2014. június 5.a párjával járt itt
A szálloda szobáinak felszereltsége nem egészen négy csillagos. Kevés az ágyakon a párna. A szobahűtő nem hűt. A fürdőköpeny gyerekméretű. A törölközőket nem cserélik naponta. A terasz kerti bútorai hiányoznak. A szaunához nincsen hidegvizes merülő medence. Az éttermük, étkeztetés kifogástalan. A személyzet udvarias, előzékeny.
Kiváló 2014. február 10.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Szálloda. Remek hétvégét töltöttem el a családommal Önöknél. Szép környezetben, nyugodtan tudtunk pihenni. Elégedettségem majdnem maximális volna,de egy dolgot kell negatívumként megemlítenek. Gyermekem pótágya egy picit "lestrapált" volt,bár tudom. . . . . . pótágy.
Kiváló 2013. december 2.gyerekekkel járt itt
Én a 3 lányommal voltam ebben a szállodában. Csak pozitívumokat tudok mondani, mind a személyzetről, mind a szállodáról és az ételekről. A gyerekeket alig lehetett kiparancsolni a medencékből, élvezték a pancsolást nagyon. A szobák tisztaságával is nagyon meg voltunk elégedve.
Hotel Fagus Sopron - Környék
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
A lányommal jártam ott, ő már volt a párjával azelőtt pár hónappal, és csak jókat tudott mondani róla. Ezért esett a választásunk ismét ide. Nem csalódtam. A szálloda nagyon szép környezetben van, a személyzet előzékeny, udvarias volt, a svédasztal kínálat bőséges volt (vacsorára 2 féle leves, és 8 féle második étel), és nagyon finoman elkészítve. Bárkinek szívesen ajánlom!
Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
a szoba cincérekkel volt tele, legalább 20-t kellett kitessékelni az erkélyre, de valahogy a fakeretes erkélyajtó alatt mindig újra és újra jöttek, zavaró volt ez, a függöny hátulja is ezekkel volt teli; a probléma és félrevezető még az volt, hogy a beltéri medencékről olyan fotó van fenn a neten, mely szerint 2 nagyobb medence is van de ez csak a tükörfal miatt volt így, a medencekínálat így szegényesnek mondható egy ekkora szállodához; ami szép volt és jó, az az udvar, a maga hangulatával és a friss levegővel, sétánnyal; s az étkezés is kiváló volt
Gyenge 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Pénteken délután érkeztünk a feleségemmel a szállodába. Az úton a szálloda felé sehol nincs iránymutató a szálloda felé, ami nem biztos, hogy a Fagus hotel hibája, a többi szálló sem volt kitáblázva. A 613-as szoba felé tartva feltünő a piszkos szőnyeg a folyosón, a szobába lépve pedig szeptember 20.
Kiváló 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Kényelmes, szépen berendezett szobák, a személyzet igazán kedves és segítőkész. Rendkívül finom, változatos, bőséges svédasztal kínálat. A wellness részleg igazi kényeztetést kínál, a szálloda gyönyörű környezetben van. Fantasztikusan éreztük magunkat, valódi kikapcsolódás volt, bármikor szívesen visszamennénk.
Kiváló 2013. május 9.a párjával járt itt
Én 3 éve voltam ebben a hotelben, de felejthetetlen élmény marad. Nagyon szép, tiszta, modern szálloda, eddigi életem során talán ez volt a legszínvonalasabb hely, ahol megszálltam. A félpanziós ellátás egyszerűen fantasztikus volt, olyan ételeket kóstolhattunk meg, amilyeneket azelőtt soha (pl marhanyelv).
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek és segitőkészek a szálloda dolgozói. A félpanziós ellátás is nagyon jó volt. Nagyon jó és bőséges volt az étkezés is. A szobánk is nagyon jó volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat! 2012 októberében jártunk itt 5 éjszakát töltöttünk itt a párommal. Az étteremben a felszolgállók is nagyon segitőkészek voltak. Minden kivánságunkat megoldották.