2,4

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Hóbiárt Bisztró & Pizzéria Szeged vélemények

Kiváló 2023. május 27.családjával járt itt
Nagyon jó hangulatos hely, finomat az ételek. A pizza isteni rég ettten ilyet családomnak is tetszett
Kiváló 2023. május 25.a párjával járt itt
Isteni finomak az ételek,árak a mennyiséghez képest nem draga.
A pizzák bőségesek,és finomak!!!
Kiváló 2022. október 18.a párjával járt itt
Mi egy éve járunk a megújult Hóbiártba, szinte naponta. Nagyon szeretjük. Házias, tápláló, nagy adag ételek, kedves miliő. Külön említeném a tisztaságot: úgy a toalettek, mint az étkezőtér szinte mindig frissen takarított felületeit. Van egy idősebb, vörösesbarna hajú hölgy, aki minden vendég után letörli az asztalokat.
Kiváló 2016. május 27. járt itt
Egy ideje ide járunk enni és rendelni is szoktunk tőlük. Kellemesnek találom helyet, nagyon finomakat szoktak főzni, sütni. Ár érték arányban a legjobb hely. Nagyon nagy a választékuk főleg ebéd időben. Sem a helyen sem rendelésnél nem volt okunk panaszkodni. Udvarias gyors csapattal dolgoznak.
Kiváló 2016. május 18. járt itt
Haverjaimmal szoktunk innen rendelni vagy éppen beülni és enni egy jót már jó ideje. Mi szeretjük a hely hangulatát a gyors kiszolgálást és persze, hogy remek áron van minden. Ha rendelünk időben kiérnek az étellel és kedvesek a futárok. A választékuk 11-és 15 óra között a legnagyobb.
Kiváló 2016. május 13. járt itt
Családommal innen szoktunk pizzát rendelni a szombati pizzaestünkhöz körülbelül már egy éve. Eddig mindig finom pizzákat kaptunk jó áron és jól megpakolva finom feltétekkel. Soha nem volt okunk panaszra és szerintem nem is lesz. A futárok mindig időben kiérkeztek és nagyon kedvesek. Azoknak akik finom pizzát akarnak enni bátran merem ajánlani a hóbiárt bisztrót.
Kiváló 2016. május 6. járt itt
Pár hónapja járok ide a barátaimmal és nagyon megtetszett a hely. Diákként ajánlani tudom a helyet, mert ár-érték arányban nagyon jó és nagyon finom ételeket adnak nagy választékban! Kellemes hangulata van a helynek gyors és kedves a kiszolgálás! Esténként ha egy jó pizzát akarunk enni innen rendeljük, még nem okoztak csalódást! Gyorsan házhoz szállítják!
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Hétköznapi érkezésre tökéletes, az adagok bőségesek, választékos a kínálat, a főzelékektől a sültekig. A pizzák finomak és az árak is megfelelnek az átlagos pénztárcájú vendégeknek. Nagyon nagy forgalmú, előfizetéses étkezésre is van lehetőség, házhoz szállítást is vállalnak.
Kiváló 2014. január 20.a párjával járt itt
Az ételek ízletesek, bőségesek, a kiszolgálás kiváló. A hely tágas, amire szükség is van, mert nagyon sokan járnak ide, az ételek finomsága, s az olcsó árak miatt. Én magam is szeretek főzni, ezért talán túlzottam is kemény kritikus vagyok, de itt szerintem minden jó volt.
Kiváló 2013. december 9.gyerekekkel járt itt
Mostanában több alkalommal ebédeltünk ebben az étteremben. Az árai nagyon korrektek. Rengetegen étkeznek , sokszor nagy a tömeg, de mindenkivel kedvesek nagyon finomak az ételeik,és frissen készítettek. Kisebb gyerekekre is felkészültek, etetőszékekkel ellátva.