Kapca Kávézó-Bisztró Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kapca Kávézó-Bisztró Szeged vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2019. február 27., kollégákkal járt itt
Ittjartam. hu egyik gasztro-királya javasolta ezt a vendéglátó helyet Szegeden. Mivel útba esett a vasútállomás felé, ezt útba is ejtettük. Alapvetően fiatalok számára kialakított bisztró, söröző, társasági tér, baráti iszogatásokra, beszélgetésekre. Elég nagy a kerthelyiség, itt éppen csapatos főzés zajlott.
Kapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étel/italKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étel/italKapca Kávézó-Bisztró Szeged - EgyébKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étlap/itallapKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étlap/itallapKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Egyéb
Gyenge 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
A kiszolgálással nincs probléma. De a kaja az nagyon drága volt és abszolut semmi íze nem volt a hamburgereknek!a választék nagyon gyér volt! Nem ajánlom senkinek!
Kiváló 2016. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Visszatértünk a helyre, amelyet először nem igazán bírtunk gyomorral (elképesztő adagok), és hát megint az étel győzött. A limonádék jók voltak, de semmi különleges, hamburgerek viszont. . . elképesztően finomak vootak, a hús, a buci, a szósz, a colesaw mind nagyon rendben voltak.
Kiváló 2016. június 3.barátokkal járt itt
Igazi gasztrohamburger kapható, óriási adag. Nincs szíve az embernek ott hagyni egy falatot se. Érdemes előtte pár héttel helyetfoglalni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
2016. május 27.barátokkal járt itt
A Kapca nevű kézműves hamburgerezőt hosszú ideig csak a világhálón követtem, de a minap végre sikerült ide is eljutni állhatatosságunknak köszönhetően. Midőn délelőtt Szegedre érkezvén leparkoltuk a közelben az autót, nem volt még nyitva a hely, a borfesztivál után, estefelé viszont már szinte tele volt hangulatos kerthelység.
Kapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - BelsőKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étlap/itallapKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étlap/itallapKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étlap/itallapKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Külső képKapca Kávézó-Bisztró Szeged - Étel/ital
Átlagos 2016. március 2.a párjával járt itt
Sokat vártunk ettől a helytől, mert viszonylag új, Szegeden nincs másik ilyen "minőségi" hamburgerező. Az étel nem rossz, de nem is voltunk elájulva, így ár érték arányban kimondottan drága. Az adagok nagyok, bár a himalája sóból adhatnának többet :) Nekünk nem volt elég a krumplihoz.
Kapca Kávézó-Bisztró Szeged a térképen
6725 SzegedRákóczi u. 1.
06 20 5307451
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-CS
P