Placc Étterem Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Placc Étterem Székesfehérvár vélemények

Szörnyű 2022. október 16.gyerekekkel járt itt
Nem terveztük, csak a környéken sétálva kedvet kaptunk , hogy felkeressük ezt a hangulatos éttermet. Hát nem kellet volna. Több évtizedes étterembe járás során most előszór éreztem úgy, hogy az étel ehetetlen. Hárman ettünk levest, az egyévesnek csak másodikat kértünk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. július 21.barátokkal járt itt
Székesfehérvár talán legzöldebb részén, a Csónakázó-tó szigetén található a Placc Étterem tájba illeszkedő, nomád hangulatot árasztó nádfedeles csárda épülete, amelynek hófehér falai a túlpartról nézve is szinte világítottak. Az esti órákban jártunk erre, a kellemes nyáresti időre tekintettel a kerthelyiségben foglaltunk helyet.
Placc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - EgyébPlacc Étterem Székesfehérvár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 12., csoporttal járt itt
Bejelentkezés nélkül értünk az étteremhez szürkület előtt. Az étterem a csónakázó-tó partján van, sok szúnyogra számítottunk, de kellemes meglepetés volt ezek elmaradása. Kint foglaltunk helyet, a rendelés azonnali és gördülékeny volt. Több fős tálakat sikerült rendelnem a csapatnak, melyet nagy étvággyal fogyasztottak el.
2017. március 7.családjával járt itt
Legutóbb családommal voltam itt, a szülinapi vacsoránkat fogyasztottuk el. Már másodjára kerestük fel ezt az éttermet, tehát rossz nem lehet, ha mi valahova visszatérünk :)
Az ételek kifogástalanok és az adag is megfelelő, a hely hangulata magáért beszél ahogy rajt fekszik a kis tavon.
2015. március 20.gyerekekkel járt itt
Az étterem a fehérvári csónakázó tó partján található, van terasza, és egy stégen is lehet enni, ami belóg a víz fölé (bár ott, ha jól emlékszem, műanyag székek vannak). 2014-ben több alkalommal is voltunk az étteremben, mindig hozta a szokásos színvonalat. A foci vb ideje alatt hatalmas kivetítőn néztük a meccseket, miközben étkeztünk.
Szörnyű 2014. augusztus 20.barátokkal járt itt
Ma estére asztal foglalásunk volt az eddig jól bevált kellemesnek tűnő étterembe. Érkezéskor elmondták hogy előzetes asztalfoglalásom ellenére ők nem foglaltak asztalt üljünk ahova akarunk. Az kert helységben az asztalok morzsásak foltosak. A pincérnek ezt jelezve jött és letörölte.
2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A csónakázó tónál, egy félszigeten található hangulatos kis étterem akár egy randira vagy egy családi ebédre is megfelelő. Átutazóban többször jártunk itt, nem okozott csalódást egyik alkalommal sem. Az étlap változatos és egyedi az ételek finomak és változatossak. Bőségesek az adagok, ketten ettünk 1 adag levest+ 1-1 frissensültet, éhesek voltunk, de kifogott rajtunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 31. járt itt
Március végén jártunk az étteremben székesfehérvári átutazáskor. A hely rögtön megfogott, mivel a csónakázótó partján helyezkedik el.
A panoráma lenyűgőző,a kiszolgálás gyors, az ételek nagyon finomak, az étlap egyedi és ötletes. Csak éhesen menjetek el, mert akkora adagot szolgálnak fel, hogy még a maradék elcsomagolva másnapi ebédre is elegendő:)Összegezve árérték arányban remek! Bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. október 1.barátokkal járt itt
Udvarias kiszolgálás, az ételek finomak, és bőségesek. Az étlap nagyon ötletes, az ételek változatosak, mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt. A környezet hangulatos. Az árak megfelelőek,nem drága. Nem egy puccos hely, de ajánlani tudom mindenkinek a egy baráti beszélgetéshez. Könnyen megközelíthető, közel van a parkoló. Biztos visszatérünk még.
Kiváló 2013. július 11.családjával járt itt
Nagyon szép,hangulatos a hely. Nekem főleg a parkosítás,a virágok,és a pihenő részek tetszettek a legjobban. Tudom ajánlani az év minden szakában a látogatását. Télidőben vadkacsák úszkálnak a tó vízén,nagyon megkapó a látvány. Viszont a tó feletti hidacskára ráfér az újjítás,főleg a korlát
kicserélésére. Kedves,udvarias a kiszolgálás,és az ételek minősége is megfelelő.
Placc Étterem Székesfehérvár - Külső képPlacc Étterem Székesfehérvár - Külső kép