Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár vélemények

Szörnyű 2017. április 8.gyerekekkel járt itt
Az épület messziről bizalomgerjesztő a felületes szemlélő számára. Közelebb érve már gyanút foghat aki eszreveszi a lehullott jarólapokat es a napszítta ajanló ètlapot a kapun. Belépve enyhe doh szag csapja meg a Bory várból érkező kellemesen fáradt, éhes látogató orrát.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Szörnyű 2017. március 26.egyedül járt itt
Szerintem mindent elárul erről a helyről az, hogy amikor tavaly a vele szemben lévő Bory-várban jártunk, és megkérdeztük az itt dolgozókat, hogy tudnak-e ajánlani valami helyet a közelben, ahol tudnánk ebédelni, mindannyian egyöntetűen azt javasolták, hogy szinte mindegy hová, csak ide ne.
Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár - Külső képVár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár - Külső kép
Szörnyű 2017. március 15.családjával járt itt
Messziről mentünk megnézni a várat, láttuk, hogy ez az étterem pont vele szemben van. Úgy gondoltuk jó is lesz ott enni. Hát nem. Az első bökkenő már az itallal volt, miszerint nincs pepsi csak coca. Ez még oké is lett volna, de a pultnál lett kitöltve és úgy az asztalunkra rakva.
Szörnyű 2017. március 13.a párjával járt itt
Férjemmel gyakran járunk étterembe, de amit itt kellett átélnünk, az kritikán aluli. Bizalommal tértünk be az étterembe, még a lerongyolódott kinti asztalok, székek látványa se volt kiváltképpen zavaró. Ezután jöttek a borzasztóbbnàl borzasztóbb tapasztalatok. Kijött pár perc után(az egyebkent ures étterem) egy furanak csak enyhen nevezett emberke.
Szörnyű 2016. szeptember 14.családjával járt itt
Megfordultam pár helyen ,de én még ilyent nem láttam. . . . Több,mint egy órát vártunk az ételre pedig senki sem volt ott. A férjem étele félig volt kész. . . biztos nem volt idejük az összes húst felgöngyölniük. Az enyém viszont pulykamell volt libamájjal töltve amiben persze csirkemáj volt. Szóvá is tettem,de nem igazán foglalkoztak vele.
Szörnyű 2016. szeptember 9., csoporttal járt itt
20 fős csoprttal jàrtam itt. A csoport több mint fele halàszlére szavazott,ezért ezt az éttermet választottuk. Én gyrost rendeltem. Kezdeném a sörrel,ami hab nélkül került az asztalra. Utána tudtam meg hogy dobozos sört adnak csapoltnak. . . . Nos az étel? ? ? A hallé langyos,savanyú volt. A gyros? ?
Szörnyű 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Az ember azt gondolná, hogy 2016-ban ilyen nincs, de mégis van! Sokat kirándulunk a párommal és az utazásaink előtt szinte mindig megnézzük, hogy milyen éttermek találhatók az adott helyen. Most NEM ezt tettük bíztunk abban, hogy a Bory várral szemben (amely egyébként nagyon sok látogatót vonz) egy minimális színvonal biztosított.
Szörnyű 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
A kilatas szep es vegulis az elmeny ,amit kaptunk megerte azt az 1500ft-ot ,ugyanis Budapestig rohogtunk ;) Jobb volt ,mint egy kabare:))
Par gyongyszem az elmenyekbol:
-A fel literes muanyag kolas palackot ,kb. mint a minosegi palackos bort szokas, az orrunk ala dugtak megdontve. . mutatva es mondva,hogy KOLA. . ;)
- a szomszed asztalhoz kihoztak a foetelt ,a leves elott.
Szörnyű 2016. május 16., csoporttal járt itt
A pincér már 10 fős csoportunkat meglátva pánikba esett, hogy ennyi emberre ők nincsenek felkészülve. Sajtos csirkemellet rendeltem zöldségkörettel és hercegnő burgonyával. A csirkemell 4 db kb 1x4 cm-es csíkból állt, mely legalább másodszor volt átsütve, olyan kemény, száraz volt, elvágni is alig lehetett.
Szörnyű 2016. május 16.barátokkal járt itt
Jó kedvűen és nagyon éhesen betértünk a Vár étterembe. A pincér az érkezésünk után kb 5 percel tűnt fel először, leadtuk az italrendeléseket, amit szép lassan meg is kaptunk. Sajnos az ebédet fél óra elteltével se tudtuk megrendelni, mert a pincér többet felénk se nézett.