Fagyizó és pizzéria érdekes épületben

Limoncello Pizzeria Gelateria SzentendreLimoncello Pizzeria Gelateria Szentendre a térképen

Átlagos 2015. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. október 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Dunakorzótól 1 utcányira lévő saroképület érdekes kucsmatetős megoldására lettem figyelmes Szentendre utcáit járva, aztán utána láttam meg, hogy egy fagylaltozó és pizzéria működik benne. Mivel az evésen már túl voltam addigra, csak a fagyit teszteltem. A belső tér kissé félhomályos, elhagyatott volt, sehol egy vendég, ami éles kontrasztot jelentett az utcákon mindenütt nyüzsgő turistákkal és a Korzó forgalmas vendéglőivel való összehasonlításban.
Kb. 20 féle fagyit árusítanak, adag standard, mentás citromot és puncsot ettem. Egyik sem volt kimagasló, átlagos, s egyúttal felejthető élményt jelentett, de persze meg lehetett enni, el is fogyott.
A kiszolgálás is olyan semmilyen volt.
Az épület alapján valami jobbra számítottam, ez a helyzet.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Limoncello Pizzeria Gelateria Szentendre - Külső képLimoncello Pizzeria Gelateria Szentendre - BelsőLimoncello Pizzeria Gelateria Szentendre - BelsőLimoncello Pizzeria Gelateria Szentendre - Belső
Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással