Pikantó Étterem Tata

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Pikantó Étterem Tata vélemények

Gyenge 2015. május 24.családjával járt itt
Először is tisztáznám a helyzetet: a Pikant étterem a város felőli, igen hangulatos, színvonalas, apróbb hibáktól eltekintve - pl. az ételek nem minden esetben néznek ki ugyanúgy, a mosdó felszerelése és tisztasága. . - olyan étterem, ahova szívesen visszatér az ember és másoknak is ajánlaná.
2015. március 4.a párjával járt itt
Ez egy kör alakú fából készült étterem. Sok hely van benne, főleg fiatalok kedvenc helye a rendszeres bulik, programok miatt. A pincérek fiatalok, kedvesek. A megrendelt étel átlagos időn belül – de nem hamar- meg is érkezik, közben élőzene szól. Java középkorúak lévén beszélgetni szerettünk volna, de a zene olyan hangos volt, hogy nem tudtunk.
Pikantó Étterem Tata - Külső kép
Gyenge 2016. június 23.családjával járt itt
3 pizzát 2colát, 4 Juicét 4 szódavizet(nem ásvány)ettünk, ittunk és fizettünk több mint 8000 Eft. ezt én soknak találom, a hely színvonalához képest. Bár a pizzák finomak voltak, de nem túl bőségesek, mivel vékony tésztából készültek, kevés feltéttel.
2015. június 23.családjával járt itt
Nemrég a Pikantó teraszán jártam a családommal, nagyon elégedettek voltunk. A pizza nagyon finom volt most mindegyikünk azt kért, nem kellett sokat várni rá. A helyiség is rendben van, hangulatos vacsora volt a tóra való kilátással együtt. A pincérek egyből jöttek felvenni a rendelést, mindig elérhetőek voltak. Biztos, hogy jövünk még máskor is. Ajánlom!
Szörnyű 2014. november 30.gyerekekkel járt itt
Vadlúdsokadalom napján jártunk ott kb. 12. 30 óra körül,ebédelni szerettünk volna;az étteremben 2 asztalnál ültek.
Kéredezték:Van foglalásunk?
Mondtuk:nincs.
Hát akkor NEM segíthetek. Válaszolta a pincér.
Szerintem nem tetszett,hogy hátizsák volt a vállamon,és látszott rajtunk,hogy turisták vagyunk. . . . . . Pedig a nyolc éves lányom is evett volna valami finomat. Ennyi.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Átlagos 2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Az étterem gyönyörű környezetben található a tatai tó partján. Az étterem hangulata jó,a belső elrendezés is kellemes. A pincérek átlagosak,egy ilyen jellegű étteremtől kiszolgálás terén többet várnék. Az ételek többnyire finomak,bár nem mindig ugyanúgy készülnek el,ami számomra meglepő és néha csalódást kelt.
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Kedves, családiasan elegáns hely a tótól pár lépésnyire, udvarias kiszolgálás, finom ételek! Szeretünk gyakran itt enni, az ételek finomak, a pincérek udvariasak, a tulajdonos házaspár több mint korrekt, igazi vendéglátás! Külföldieknek is nyugodtan ajánlható! Az étterem és a mosdó tisztasága hibátlan. Télen plusz bónusz az étteremben hangulatosan működő valódi kandalló.
Szörnyű 2014. május 5.gyerekekkel járt itt
2014. 05. 02-én jártunk az étteremben. Az első benyomások jók voltak, ám miután az 5,5 éves kisfiamnak rendelt pizzát 1 óra után sem sikerült kihozni, annak ellenére, hogy a szomszéd asztalokhoz 4-5 pizzát is kivittek és kétszer is érdeklődtem utána, hogy mikor kapjuk meg, a második pincér már a fáradtságot sem vette, hogy visszajöjjön szólni mit sikerült kiderítenie a rendelésünkről.
Átlagos 2013. december 30.a párjával járt itt
A környezet nagyon szép - Tatai tó partján -, és maga az étterem és a kerthelyiség kellemes.
Többször jártunk már ebben az étteremben, és mindig finomakat ettünk.
Legutóbb 2013.júliusában voltunk. Sajnos ekkor ételekkel kapcsolatban nem volt jó tapasztalatunk. A kiszolgálás átlagos, pincérek udvariasak.
Gyenge 2022. augusztus 9.családjával járt itt
Nem tudom hol tanult a szakács, de nem tud ízletesen főzni. Pl: a brassói aprópecsenye és a gulyásleves minden csak nem brassói és nem gulyásleves. A fokhagymát és a csipőspaprikát nem ismerik. A lazacfilé inkább iszapízű és íztelen. Hosszan sorolhatnám a kritikákat, de a pincér vállrándítását látva, fölösleges.
Pikantó Étterem Tata a térképen
2890 TataTópart sétány 13
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely
olasz, gluténmentes
diétás ételek