Globall Hotel Telki ★★★★

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Globall Hotel Telki vélemények

Kiváló 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész,az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek és finomak! A wellness részleg kultúrált, tiszta!
2018. augusztus 11.a párjával járt itt
Szuper jó hétköznapokat töltöttünk a Globalban, ha lett volna kinti medence csillagos 5.ös lenne. Reggeli finom böséges, vacsora se volt rossz.. köszönjük mégegyszer.
2018. július 4.a párjával járt itt
A személyzet udvarias és készséges, a szobák tiszták, a wellness részleg hatalmas. Az ételek finomak voltak, bőséges volt a választék. A szálloda tele volt a focistával, a folyosók tele voltak használt mezekkel és cipőkkel.
Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Budapesthez közeli szállást kerestem, mert egy napra nem lett volna szerencsés messzire utazni. A Honlapon ránéztem a szobára, ami nagyon megtetszett, ill tartalmazta, hogy wellness, de azzal nem is igen törődtem. Ma már néhány helyen kialakítanak két szaunát, egy nagyobb kádat és ráírják, hogy wellness. Kérem szépen ez az, ez igen!
Kiváló 2018. május 10.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódás a Globall Hotelben

2018.majus,

Kellemes kikapcsolódásban volt részünk, figyelmes személyzet, ellatas nagyon rendbe, minden igényt kielégítő wellness, csak ajánlani tudom.
2018. május 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a korai nyárban, szép a hotel sportos környezete. A személyzet kedves és figyelmes volt. Jó edzési lehetőségek lettek volna, de ezeket nem próbáltuk ki, a wellnesst azonban igen. Az úszómedence vize egy kicsit hűvös, de a jacuzzi és a szaunarészleg nagyon tetszett.
Kiváló 2018. május 2.a párjával járt itt
A férjemmel töltöttem el itt egy éjszakát és úgy gondoljuk, még vissza fogunk térni. Kellemes élmény volt, kiváló ár-érték arány, pihenést szolgáló környezet.
2018. április 18.a párjával járt itt
Pénteki délutáni érkezés volt,és vasárnap reggeli távozás,mindennel meg voltunk elégedve,a szoba tisztasága,a szolgáltatások,a személyzet kedvessége is megfelelő volt,az étkezőbe nagyon finom kaják voltak,és minden igényt ellátott.
2018. április 3.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódásban volt részünk, figyelmes személyzet, kitűnő szolgáltatások, minden igényt kielégítő wellness részleg, a pihenni vágyóknak csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
A hotel remek elhelyezkedése festői környezetben, nyugalmat biztosít a családnak. A férjek, akár közvetlen környezetében a hotelnek rúghatják a labdát, hiszen a focipálya a hotel mellett helyezkedik el. A család minden tagja a wellness által biztosított relaxaciós pihenést, pezsgőfürdőt használhatta korlátok nélkül.