Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 1 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Kiváló 2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, az ételek kivétel nélkül jó ízűek voltak, a levesek, húsok forrók, ahogy kell. Egy dolog miatt nem adtam kiváló minősítést az étkezésnek. A reggeliben nem volt túl nagy választék. Bár igaz, hogy csak kétszer reggeliztünk, de a kínálat ugyanaz volt.
Kiváló 2017. szeptember 6.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló, tetszik, hogy bármikor le lehet menni a Balaton partra. Csendes, nyugodt környezetben található, kiváló hely kikapcsolódni vágyóknak.
Kiváló 2017. április 18.családjával járt itt
Húsvéti ünnepeket töltöttük ebben a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat,ételek finomak voltak,bőséges választék volt,mindenki találhatott fogára való reggelit és vacsorát. Wellness is kellemes. Nem túl drága,de színvonalas hotel! Bátran ajánlom mindenkinek!
Club Tihany Hotel Tihany - VendéglátásClub Tihany Hotel Tihany - Környék
Kiváló 2017. január 28.a párjával járt itt
2016 október elején jártunk itt. Négy éjszakát töltöttünk itt,nagyon jó volt. Ételek,választék,kiszolgálás tökéletes. Nagyon sokat pihentünk,kényelmes volt a szálloda. A személyzet udvarias, segítőkész volt. A víz hőfok megfelelő. Nagyokat sétáltunk Tihanyban sok a látnivaló és nagyon szép a Balaton felvidék is. Ajánlani tudom minden korosztálynak.
Kiváló 2017. január 9.gyerekekkel járt itt
Tökéletes, minden korosztálynak! Aki jól akarja érezni magát itt megkapja. A jó idő megrendelve 2017 augusztusára is!
Család, barát, ismerős még nem csalódott ebben a szállodában.
Minden tökéletes, de a legszuperebb a wellnes szolgáltatás és a panoráma! Ezt a helyet nem lehet kihagyni egy nyáron sem.
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Elsö benyomás a szállodai szobában ,egy lyukas szönyeg hát az illene kicserélni tv lassan reagál. És hiányzott a csoki az ágyról. De ezeken az aproságokon kivül minden nagyon rendben volt. Személyzet segitökész. Családosoknak nagyon ajánlom fantasztikusan jó a part. Wellnest is rendben van. Közelben van egy kalandpark szintén nagyon jó. Megvoltunk elégedve mindennel.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Vadregényes őspark közepébe van elrejtve ez a szálloda. Már sok helyen jártam, eddig nálam ez a hely mindent visz! A wellness-részleg mindenkinek kinál lehetőséget a kikapcsolódáshoz. Egy többsávos úszómedence, kettő pezsgőfürdő,élmémymedence, gőzkabin kinálja magát. A szépséghiba csupán a fürdőköpenyekért kért kaució.
Club Tihany Hotel Tihany - WellnessClub Tihany Hotel Tihany - BelsőClub Tihany Hotel Tihany - Környék
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. április 3.barátokkal járt itt
Húsvét után 3 napot töltöttünk a szállodában, szerencsére remek időt fogtunk ki így egy jó nagy sétát is tettünk a környéken. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a welnessz lehetőséget is jól kihasználtunk. Az ellátás pedig igazán minden igényt kielégített a csodás választékával és minőségével. Már többször jártunk itt is de biztos újra elmegyünk.
Club Tihany Hotel Tihany - Külső képClub Tihany Hotel Tihany - Környék
Kiváló 2016. március 29.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szuper volt,a szálloda tiszta a személyzet nagyon kedves,udvarias,az étel nagyon ízlett és figyelmes,kedvesek voltak a pincérek is. Nekem a fitnesz terem nem tetszett,mert nagyon elavult,hiányos a felszereltsége, és egyes gépek nem is működtek,azt nagyon hiányoltam. A szombat esti wellnessnek nagyon jó volt a hangulata,nagyon élveztük a lányommal. Egészében véve szuper 4 nap volt,köszönjük.
Kiváló 2016. március 16.a párjával járt itt
Kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a Hotel Club Tihanyba.Meg voltunk elégedve az ellátással.Az 5. emeleten volt a szobánk, nagyon nyugodt , csendes hely, szép kilátással a Balatonra.Az ételek finomak voltak, bőséges kínálat volt.Az ár/érték arány szerintünk megfelelő.
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád