Repeta Bisztró Vác

Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Repeta Bisztró Vác vélemények

Szörnyű 2017. november 26.gyerekekkel járt itt
Pár hete egy hirtelen ötlettől vezérelve beültünk a gyerekemmel hamburgerezni. Már mikor beléptünk feltűnt, hogy borzasztóan rossz bent a légkör, a pultos mosolytalan, flegma,nem mondhatnám, hogy vevőcentrikus a kiszolgálás. A gyerek rendelt egy hamburgert én egy görög salátát. 30 perc várakozás után ( volt időm bevásárolni közben!
Szörnyű 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Amit én láttam a helyből! Nyaralás előtt útközben betèrtünk ebédelni. 3 felnőtt 3 pici gyerekkel
3atlagos ételre és 2db szendvicsre alig 2 óra 10 percet kellett várni. Ez idő alatt kb 6-7 alkalommal érdeklődtünk h ugyan már nem sikerült megfogni a csirkét vagy valami más gond akadt
A válasz mindig ugyan az még 10 perc
Közben dübörög a házhozszállítás.
Szörnyű 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Véletlenül keveredtünk ide a családdal, eső elől behúzódva. Unott arcú pultos-kasszás lány fogadott. Tortilla menüt kértem
grillezett tarjával. Kaptam egy mócsingos , rágós radírgumi
szerű valamit, langyosan, igénytelenül összedobálva. A helység
nem rossz, egy sörre vagy üdítőre.
Szörnyű 2016. március 15.gyerekekkel járt itt
Nagy sztrapacska rajongó vagyok, ezt a családom is tudja. Lányom, amikor észrevette, hogy facebookon már sztrapacskát is hirdet a Repeta, pár napja este meglepett egy adaggal. Elhozatalra kaptam egyet. Gyorsan meg is kóstoltam. Valami kásás , íztelen massza volt, sült párizsi darabokkal a tetején.
Szörnyű 2015. október 18.gyerekekkel járt itt
3 féle hamburger menüt vásároltunk elvitelre, mivel nem volt sok időnk, ezért meg is kérdeztem rendelés előtt mennyit kell várni. A válasz: 20 pecet (ez még belefér ebédidőben). Ez végül 35 perc lett és aki utánnunk jött az is előbb kapta meg a rendelését :-(
Normál, sajtos és BBQ hamburgert kértünk.
Szörnyű 2015. április 12.barátokkal járt itt
Én voltam az első értékelő erről a helyről, de most utoljára értékelem és vélhetően utoljára jártam ott. Nagyot fordult a világ az első értékelésem óta. Rendszeresen jártunk ide, de, amit pár napja tapasztaltunk, az minősíthetetlen. A rendelést felvevő leányzó értelmi szintje olyan mélyen van, hogy teljesen reménytelen kérdezni tőle.
Szörnyű 2014. november 16.családjával járt itt
4-szer ettem itt összesen, sajnos nagyon ingadozó teljesítményt nyújtottak. Első alkalommal délben voltam, bár kevesen voltak a rossz idő miatt, de kedves volt a kiszolgálás, és finom a vasalt szendvics. Gondoltam repetázok majd este, és megint betértem ide, de akkor már nem ugyanazt a minőséget kaptam, nagyon száraz volt a szendvics, talán azért mert akkor már többen voltak, és nem voltak annyira figyelmesek.
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2018. december 11.barátokkal járt itt
Többször voltunk Vácon, de még ide most jöttünk be először enni. A honlapjukon leves is szerepel, de gyakorlatilag nem volt. Elvettük az étlapot, melyen jó pofa rajz mutatja a vendég teendőit. Felültünk a magas székekre választottunk, rendeltünk és vártuk az ételt. Kb. 15 perc múlva meg is kaptuk a szépen tálalt, jó adag édes-chili szószos csirkénket rizzsel. Finom volt, friss és jól esett, így máskor is betérünk.
2014. augusztus 2.barátokkal járt itt
Már többször is jártam itt, szeretem ezt a helyet. Az ételek nagyon finomak, különlegesek, nincs más ilyen hely a városban. Az árak sem vészesek, 1000-1500 forintból kényelmesen és bőségesen meg lehet kajálni. :) A tulajdonos teljesen normális, viszont negatívum, hogy a felszolgálók, 2-3 nő, teljesen alkalmatlanok, amatőrök, azt sem tudják kb.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Vácrátótra kirándultunk, megéheztünk és a neten kerestünk valami élelemforrást. Nem szerettünk volna vagyonokat költeni és flancos ételekre sem vágytunk. Találomra választottuk ki a Repetát. Nagyon kellemesen csalódtunk. A sokak által hipe-olt burgerezőt [moderálva - a szerk. ] részünkről bőven lekörözte.