Vál

Vál
Vál - Love by Milov - Szeretet szoborVál
VálVál

Vál bemutatása

Fejér megye északkeleti részén, a Váli-völgy közepén található település. A megye területe a hagyományok szerint az Árpád családbeliek birtoka volt a honfoglalás után. A falut Árpád Vaál nevű unokája kapta, róla nevezték el a települést. A falutól kb.

Evés, ivás Válon (2)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Vál és környéke legfrissebb értékelései

2024.05.15egyedül
Minden az elvárásoknak megfelelően zajlott, az étel bőséges, finom és a Keletihez képest olcsó volt, a kiszolgáló hölgy pedig kifejezetten kedves. Az állomásokon a kajáldák mindig lelombozóak, de ez a hely tele volt élettel és jó kedvvel. Köszönöm ezt a pozitív példát! A jalapenos pizzás lány
2024.05.15barátokkal
Bármelyik napszakban mész, jól fogod magad érezni. Egy késő esti koncert után is be tudunk ülni bármikor a barátokkal. Mi koktélozni szoktunk és nem ritka hogy eszünk valamit. Az a fantasztikus, hogy akár éjjel kettőkor is friss ételt ehetsz. A pincérek kedvesek.
2024.05.13egyedül
Valahogy kikeveredtem a fővárosból Budaörsre. aztán ideálltam a TESCO-hoz, és beláttam, hogy régen voltam a Belfritben. nem is volt rossz emlék. Kértem olyan tojásos, hagymás, sonkás valamit, amire emlékeztem, hogy ettem ilyen helyen, és jó volt, de simán közölték, hogy olyan nincs. Öreg vagyok...

Vál és környéke kedvelt szállásai

Hanga-lak Velence - November 1.
November 1.
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Váli látnivalók (3)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Vál és környékén

Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.426 Ft/fő/éj ártól
140 értékelés
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel, SzékesfehérvárCsomagok már 17.250 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 22.800 Ft/fő/éj ártól
197 értékelés