Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk a Hotel Velence Resort @ Spa szállodában. Kedves segítőkész személyzet, kényelmes, tóra néző panorámás szoba, remek wellness szolgáltatás és fantasztikus ételek biztosították, hogy jól érezzük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a remek szállodát!!
Kiváló 2016. április 1.a párjával járt itt
Tökéletes hely a pihenéshez, kikapcsolódáshoz. Kényelmes szobák, remek ízletes ételek,tágas Wellness részleg minden korosztály számára kielégítő. A Személyzet nagyon udvarias,és minden kérdésre kedvesen válaszolnak. Most voltunk itt a Férjemmel először, de remélem nem utoljára.
Kiváló 2016. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes és vidám napokat töltöttünk itt, kényelem, tisztaság, széles kínálat, gyerekes családoknak kiváló választás, jó szívvel ajánlom bárkinek!
Kiváló 2016. március 15.a párjával járt itt
Párommal már többször voltunk itt. Most is ugyanaz a kiváló szálláshely fogadott minket. Nagyon szeretünk ide járni. A szobák kényelmesek és tiszták, a wellness elég nagy ahhoz, hogy a sok gyerek se legyen zavaró. Az ételek finomak és a kiszolgálás is nagyon kedves.
Kiváló 2016. február 26.a párjával járt itt
A szállodából kitűnő kilátás nyílik a Velencei tóra, amit az étkezések alkalmával is volt szerencsénk megtapasztalni.Az ételek finomak és változatosak bőven tudtunk válogatni. A wellness központ nagyszerű, minden igényt kielégít. Biztos hogy még elmegyünk oda. :)
Kiváló 2016. február 23.barátokkal járt itt
Párommal és barátainkkal töltöttünk el két éjszakát a szállodában. A szálloda csodás, szobák kényelmesek, jól felszeretek. A wellnes részleg is kiváló, bár a gyógymedence vize lehetne kicsit melegebb. Nagyon élveztük a vízi fitneszt a barátnőmmel. Az étterem kínálata is gazdag választékkal rendelkezett, és bőséges volt.
Kiváló 2016. február 18.a párjával járt itt
A fiatal személyzet minden tagja mosolygós,előre köszöntek, érezhettük,hogy mi vagyunk a vendégek. A szálloda berendezése,a felszereltsége,az ételek, italok minősége, választéka minden korosztály számára tökéletesen megfelelő volt. A szakács remek, a higiénia kifogástalan. A wellness részlegben az élmény elemek egy része nem, vagy ritkán működött. A szaunák zsúfoltak voltak hétköznap is.
Kiváló 2016. február 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes volt a rövid szabadságunk. A bejelentkezés nagyon gördülékeny és gyors volt. A recepción minden szükséges információt megkaptunk. A szoba kényelmes, bár az összetólható heverők csak elsőre tűntek jó ötletnek, később többször is szétcsúsztak, de ez volt az egyetlen kevésbé kellemes része a pihenésnek.
Kiváló 2016. január 10.gyerekekkel járt itt
Nagylányom a londoni Hotel Hilton Olimpiában dolgozik és gondoltuk ha haza jön szabadságra meglepjük egy kis önfeledt pihenéssel. Most ne ő dolgozzon, hanem öt szolgálják ki. Összehasonlítva a londoni hotellel semmiben nem kell szégyenkeznie a velencei szállodának. Jómagam nem dolgozom a szállodaiparban, de Anita lányom véleménye mértékadó.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Ősszel jártam itt férjemmel egy hosszú-hétvégén. Nagyon jól éreztük magunkat, a wellness részleg szuper, a nagy szálloda személyzete gyors, segítőkész. Az ételek finomak, minden igényt kielégítenek! Biztosan felkeressük újra a szállodát, de már olyan időben, amikor a tóban is lehet fürdeni!!