Visegrád édes pontja

Rigoletto Cukrászda VisegrádRigoletto Cukrászda Visegrád a térképen

2021. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. augusztus 16.
Népszerű, forgalmas cukrászda jó megközelíthetőséggel, a főút, a Duna-part és a rév közelében. Parkolni a szemben lévő bolt mögötti nagy parkolóban ajánlott, az út mellett elég esélytelen.
A cukrászdában főként hétvégén és turista szezonban elég jelentős tömeg szokott összegyűlni. Először belépve elég szűkös belső tér fogadott, de leginkább a sok ember miatt. A pultnál történik a kiszolgálás és a fizetés, rátermettségi alapon, értem ezalatt, hogy nem mindenki akarta kivárni a sorát, a személyzet viszont egyszerűen nem tudta lekövetni, hogy ki érkezett előbb vagy később.
A másik alkalommal sikerült egy nyugalmasabb időpontot kifogni, ekkor az eladók is tudtak egy kicsit szusszanni.
Főleg fősodratú süteményeket, tortákat tartanak, elég széles választékban (500-600 Ft jellemzően az átlag). Puncstorta, mignon, Eszterházy, Ischler, lekváros linzer, de akadt néhány kreatívabb süti is, pl. a csokis- mogyorós mousse Mókuskám monocake (890 Ft), sós-karamellás kocka (690 Ft), vagy a paleo erdei gyümölcsös szelet (790 Ft). Ország tortákból is tartanak, pl. Őrség zöld aranya, Napraforgó, Beszterce rózsája, Nimród (890-990 Ft), ezek a legdrágábbak. Ránézésre Szamos süteményeket vagy ahhoz nagyon hasonlatos darabokat véltem felismerni a pultban (pl. Tátra csúcs), de aztán az egyik címkén láttam is, hogy valóban ott szerepel a névtáblán a "Szamos" neve is.
Az ifjabb vendégek nagy kedvence a gofri (490 Ft+ 250 Ft/feltétek) és a forró csoki, előbbire sokat kellett várni.
Jófajta Julius Meinl kávét főznek, eszpresszót és cappuccinót ittunk (490/590 Ft), valamint egy diós kosárkát (300 Ft).
A 18 féle fagylaltíz közül Raffaellot és tejkaramellát kóstoltam, korrekt volt.
A cukrászda mögött terasz és kerthelyiség került kialakításra, mi is itt kávéztunk, sütiztünk.
Kellemes, jó hely.
Rigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - Egyéb

Rigoletto Cukrászda további értékelései

2023.06.26
Visegrádi kirándulásunk alkalmával kerestünk egy fagyizót, amely jó helyen, a központban található. Sok féle süti volt, elfogadható áron, mi most fagyit kóstóltunk. Nagy kerti rész tartozik hozzá, ez is csábított, hogy megpihenjünk ott.
2022.04.16a párjával
Otthonos. Tiszta hely. Végtelenül kedves, udvarias és tökéletes kiszolgálás. Rég ettem ilyen tökéletes Somlói galuskát. A látvány sem utolsó a cukrászdában, és a fagylalt is nagyon jó. És ami nem utolsó a sorban, van növényi tej a kávéhoz.
2020.07.10gyerekekkel
Egy napos kirándulás alkalmával tértünk be ide. A személyzet kedves.A hely barátságos.A fagylalt és a kávé nagyon ízlett.
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval