Porajmos emlékmű Cserdi

Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

1 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.31-ig
Hotel Laterum Pécs
23.400 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Porajmos emlékmű Cserdi vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 372 városban járt márFelfedező - 911 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 15853 feltöltött kép
Érdekes 2022. január 14.barátokkal járt itt
Viszonylag kevés szó esik a roma holokausztról, kevesebb, mint a zsidókéről, és szintén kevés említést kapnak a homoszexuálisok ellen párhuzamosan elkövetett hasonló emberirtások. Bogdán László, Cserdi nem olyan rég elhunyt polgármestere úgy gondolta, hogy mindegyik megérdemelne egy közös említést is. Így keletkezett ez az emlékmű.
Itt fényképeztem:
Porajmos emlékmű Cserdi - Külső képPorajmos emlékmű Cserdi - Külső képPorajmos emlékmű Cserdi - Külső kép