Ugor
2 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
Fotói
5182 fotó

Ugor adatlapja

639Értékelés
Bemutatkozás
Az egész ország érdekel. A világ is, csak az itt nem derül ki. Nincs olyan megye, ahol még nem jártam volna, sok száz falut és várost már nem tudok itt megjelölni, mert régebben voltam arrafelé. Minden népre, kultúrára, gasztronómiai élményre nyitott vagyok! Ez rengeteget hozzátett az életemhez.
Így utazok, így járok étterembe
Évi egy-két szálláshelynél többet nem tudok érdemben felmutatni, Magyarország nem olyan nagy, hogy egy-két óra alatt ne jutnánk el egyik részéből a másikba, ezért sokszor indokolatlan lenne, hogy ott telepedjek meg éjszakára is. De valamennyi megyénkben előfordult már, hogy ilyen vagy olyan okból ott aludtam valahol. Érdekelnek a magyar tájak is, az emberek is, meg a gasztroélmények is. Egyáltalán nincs bennem semmifelé nemzeti felsőbbrendűségi tudat, ha minden országnak lenne külön étterme Magyarországon, akkor valószínűleg minden nap máshol kóstolnék újabb és újabb ízeket.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő
Regisztráció2015.10.06
Utoljára itt2021.07.31

Néhány kiemelt értékelés

2016. október 2., csoporttal járt itt
Nem először voltam a kastélyban. Régebben a családdal kicsit más volt a hangulata. A tulajdonviszonyok is mások voltak. Ott áll ma is a gyönyörű erdőben, a csobogó patak partján, a romantikus kertjével, az izgalmas, várszerű felépítésével és pusztul. Azóta is, hogy arra jártam.
4Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
2Szolgáltatások
3Étkezés
5Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Sibrik Kastélyszálló Bozsok - Sibrik Kastélyszálló Bozsok - Sibrik Kastélyszálló Bozsok - Sibrik Kastélyszálló Bozsok -
Még több kép (1 db) >>
2018. december 13.egyedül járt itt
Ezen a helyen egy pici kínai gyorsétterem állt a Hadik hóna alatt, a Gárdonyi téren. Körülbelül egy hónapja a városban zajló gasztronómiai trendváltás hatására kínaiból vietnamira váltott a bolt, ezek az éttermek mostanában nagyon menők, a kínaiakat meg már unja az utca. A lány aki (tulaj? alkalmazott?
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest - Pho 74 Budapest -
Még több kép (7 db) >>
2019. szeptember 29.barátokkal járt itt
Cserkeszőlőn kerestünk ma valami ebédelési lehetőséget, név alapján belefutottuk Cserke Csárdába, a legnyomoroncabb kocsma az út mentén, azután kerestük értékelés alapján a Napsugár éttermet, kiderült, hogy be kell menni a strandra, és ott valami napközis tálcás cucc a fürdőgatyásoknak, végül kikönyörögtünk egy tippet a strand bejáratánál, az Elizabeth-et ajánlották, pár méterre a strandtól.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő - Elizabeth Étterem Cserkeszőlő -
Még több kép (6 db) >>