Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Másoktól hallottam, és csodálkoztam is, hogy eddig "sikerült" elkerülnöm ezt a helyet. Nem volt szándékos. De ma pótoltam. Mekkora jó arc ez a tulaj! (Ha ő volt az. . . ) Empatikusan, barátságosan fogadott, a legjobb vendég-megközelítésben. Pár szóból már értettük is egymást, ki is kalkulálta, hogy miért jöttem mit szeretné, nyugodtan akklimatizálódjak, ráér, majd együtt eldöntjük, i iszom.
Ajánlom, ha ez az igényed -

Viet Pho Bisztró Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 7.
Átlagos étterem a határ, hogy ajánlunk-e valamit vagy nem. . . ez néha idebillen, néha oda. Reményekkel érkeztem, mert erre volt dolgom és éppen alkalmas volt egy tájékozódó evészetre az idő. A pho hideg időben lélek- és testmelegítő is lehet. Az étterem egy sarkon áll, és nem túl igényesnek látszik. Nyilván inkább célszerűbb, semmint hivalkodóbb.
2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Évekig dolgoztam egy háztömbbel arrébb, így aztán hetente-kéthetente bebotlottam ide. Nem voltak rossz emlékeim. Valaha stucchúst is kínáltak ezen a helyen, nem minden nap volt, de ha igen, jó kis kaland volt egy strucc-steaket enni. Vagy hét éve volt tulajdonosváltás, sok dolog megváltozott, de a dizájn alapjában nem. A felső meg az alsó szint két külön világ most is.
Mert, hogy ilyen -

Napközi Bisztró Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Miért ajánlom? Mert szokatlan és célszerű. Tényleg egy koleszok mellett működő igazi kis jópofaság, ez így tényleg egy napközi fílingje, és csak annyi, hogy igyál, beszélgess és érezd jól magad. Vidám színek vesznek körül. Enni nem ide fogsz jönni, mert az nincs, de evés után visszajönni, azt lehet.
Ha máshol nem, hát itt -

Osmani Döner Kebab Budapest

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
Vasárnap délutáni éhség menet közben, a vietnami éttermek, meg az indiai is egymás után bezártak. Nem tudtam, hogy vasárnap csak 15 óráig vannak nyitva. De azért marad itt még valami Ázsia, 10 méterrel arrább a gyroszoson ég a lámpa, hogy nyitva. Hát máskor nem jönnék ezért idáig, de most lássuk. . .
Azonnali szerelem -

HellóAnyu! Budapest

Értékelt: 2018. november 29. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ó, én szegény, csak most fedeztem ezt fel, véletlenül. mentem a Csányi utcán hazafelé este a sötétben, és egyszer csak egy halom gyerek a kirakatban. . . mit árulnak itt, gyereket? Persze, hogy megnézed. Ez egy közösségi tér, egy imádni való kis hely, fedett játszótér anyukáknak, gyerekeknek, szabad élettér normális embereknek.
2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Azt hiszem, párszor már próbát tettem itt, nem volt egy maradandó élmény. Mogorvák voltak, barátságtalanok, ha az ember valamit megjegyzett, átnéztek rajta, mint a levegőn. Az étel sem volt valami bajnokok eledele. De ma teljesen meglepődtem, amikor erre jártam.
2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Van az újbudai vásárcsarnok (valójában piac) oldalában ez, meg amaz, na, ez az egyik. Láthatóan pizzát árulnak, de gyros is van, én meg kutyafuttában bekaptam volna valami meleget. Hát kértem egy gyrost pitában. Tényleg elég olcsó volt. A srác nagyon előzékeny volt, magyaráztam,hogy nincs hl leülni, és mindig leeszem magam egy ilyennel, jól alápakolt még alufóliát is, és adott szalvéta híján papírtörlőt is egy marékkal.
Erények meg nem -

Pick Deli & Gourmet Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
Ez is egy határeset, hogy ajánlom-e másoknak vagy sem. Hááát, attól függ. Régi munkahelyi környezetemben gyakran vezetett errefelé az utam, egy hentes volt itt, azután melegkonyha, a galérián fogyasztási lehetőséggel. Főzelékekre emlékszem. Ma benéztem, van itt mindenféle benyomás, ilyen is, meg olyan is. A belső tér kellemes, barátságos.
Amikor a jó helyre tévedsz -

Dorado Café Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
Nyirkos, kellemetlen este volt már, valahol meg kellene inni egy kávét, gondoltam, mert mégis egy találkozóra megyek, nem illik bambán elálmosodni. . . megnéztem néhányat, csak úgy, az utcáról a környező három utcában. Ide meg bepillantottam és beleszerettem rögtön. Cipővel fékez, csikorog, visszafordul, bemegy. . .