Ugor
4 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 329 városban járt márFelfedező - 796 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 13378 feltöltött kép
Fotói
13378 fotó

Ugor adatlapja

1376Értékelés
Bemutatkozás
Az egész ország érdekel. A világ is, csak az itt nem derül ki. Nincs olyan megye, ahol még nem jártam volna, sok száz falut és várost már nem tudok itt megjelölni, mert régebben voltam arrafelé. Minden népre, kultúrára, gasztronómiai élményre nyitott vagyok! Ez rengeteget hozzátett az életemhez.
Így utazok, így járok étterembe
Évi egy-két szálláshelynél többet nem tudok érdemben felmutatni, Magyarország nem olyan nagy, hogy egy-két óra alatt ne jutnánk el egyik részéből a másikba, ezért sokszor indokolatlan lenne, hogy ott telepedjek meg éjszakára is. De valamennyi megyénkben előfordult már, hogy ilyen vagy olyan okból ott aludtam valahol. Érdekelnek a magyar tájak is, az emberek is, meg a gasztroélmények is. Egyáltalán nincs bennem semmifelé nemzeti felsőbbrendűségi tudat, ha minden országnak lenne külön étterme Magyarországon, akkor valószínűleg minden nap máshol kóstolnék újabb és újabb ízeket.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2015.10.06
Utoljára itt2022.06.25

Néhány kiemelt értékelés

Kihagyhatatlan 2022. április 2.a párjával járt itt
Igazi érdekesség, nagy kaland ez a Kamalduli Remeteség! Nem is olyan régen lett olyan mértékben felújított, hogy már szinte minden része látogatható! Ez a felújítás hmm. . . kissé. . . szóval, jó is, meg rossz is.
Felhasználó fényképei:
Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta - Kamalduli Remeteség Oroszlány-Majkpuszta -
Még több kép (82 db) >>
Érdekes 2022. június 20.a párjával járt itt
Abszolút ittjartam-következmény, innen szedtem az ötletet. Badacsonytomaj felett egyre meredekebbek az utak, és egyre erdősebb a környék is. Arra mentünk felfelé bazaltkápolnázni. Akárcsak a nagy templom, lent a centrumban, ez a kápolna is fekete bazaltból épült. Hogy miért?
Felhasználó fényképei:
Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj - Szent István király kápolna Badacsonytomaj -
Még több kép (5 db) >>
2021. július 21.barátokkal járt itt
Nem ide készültünk, tanakodás kezdődött, hogy hol is együnk akkor most itt Pasaréten. ment az ötletelés, valaki a telefonján talált egy ilyen pénzügyőr nevű helyet. . . hopp, gondoltam, ott még nem voltam. Nézzük! És így kerültünk ide vagy nyolcan. Nem könnyű megtalálni, tényleg.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
3Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest - Pénzügyőr Étterem Budapest -
Még több kép (11 db) >>