Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

Célzott túra -

Leonidas Gyros Budapest

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Meg kellett már nekem is néznem ezt a bizonyos, híres-neves Leonidas Gyrost, különösen azért is, mert a múlt héten jelent meg róla egy dicsérő cikk is. . . Rosszkor indultam, mert éppen megáll a metró a Nagyvárad térnél, onnan pótló buszok, szóval, négy-négy járművel jutottam el oda meg vissza. A hely tényleg falatka, a sor nehezen fordul meg, alig lehet elférni egymás mellett.
2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Ahogy belép az ember, valami különösen nyomasztós szag csapja meg az orrát. Nem konyhaszag, az más. . talán a dohszaghoz áll közel, de ez nem egy pince, mitől lenen itt az? De mindenesetre nem valami étvágygerjesztő. Egyedül voltam, egy elég kényelmetlen sarokba préseltem be magam, önként eltávolodva a belső élettől, a kirakatból figyeltem közben az esőben szomorkodó Margit körutat.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Olyan régen volt, hogy tán igaz sem volt. . . a Gólyából jöttem kifelé vasárnap, ott még nem főznek, éhes voltam, nem akartam a nagy kínaiba menni az Orczy téren, ahol korábban olyan nyögvenyelős tapasztalatom volt, de előtte, a kettő között van egy benzinkút vagy mi, és ennek az egyik oldalába be van építve ez az Oscar nevű hely.
Értékelt: 2020. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Este a Katona József Színház Kamrájában voltunk, volt még néhány perc és azt gondoltam, hogy bekapok valamit, meg a biztonság kedvéért egy kávét is megiszom, hogy ne lankadjon a figyelmem a benti levegőtlenségben. Így aztán kirohantam és 10 méter után ide tértem be, pont alkalmas volt a hely a terv megvalósítására.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Ma gondoltam egyet, meg kellene már valami mást is nézni, ne már minden nap ugyanarra a helyre menni enni. . . és kitörtem a kis hatókörömből. A Kondorosi útnál feltűnt ez a hely, nem emlékszem, hogy korábban láttam volna, több se kellett. . . kellemes tapasztalat. A hely háromosztatú, stílusában és funkciójában eltérő egységekre tagolódik.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Gondoltam, beugrom valahová a Király utca elejére, ha már jöttem a kisföldalattival a Liget felől. . . és akkor ma ez került először az utamba. Harsány köszönés, magyarul jól beszélő ázsiai kiszolgáló, ledaráljuk a szokásos kérdéseket, igen, itt eszem, tészta meg olyan hús, meg még savanyúság is.
2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ezen a helyen viszonylag gyorsan változnak a vendéglátóipari-egységek, most is jött egy új, és feltétlenül érdemes a kipróbálásra! A Crunchy csirkéiről mindenféle legendák keringenek a falon, nem úgy tartják őket, mint máshol más csirkéket, tudjuk, a japán marhát még masszírozzák is, meg sör, máshol meg Mozartot hallgatnak a malacok. . . de!
Erdélyi boszorkány -

Erdélyi Ízek Konyhája Budaörs

Értékelt: 2020. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pár hete történt. . . nem túl friss az emlék, de valami még rémlik. Sokszor az határozza meg az étkezés helyét, hogy az ember hol tud parkolni. Például Budaörs közepén, a főúttal párhuzamosan akadnak kialakított parkolóhelyet, oda felgurultam hát, aztán lesz, ami lesz. . . és éppen ennek az üzletnek a kapuja előtt volt egy szabad hely, gondoltam is, hogy talán a gondviselés.
Hely a város szélén -

Rezgő Szombathely

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Tulajdonképpen nem egészen jogos ez az étterem-értékelés, mert nem beülni, rendelni, enni, fizetni voltam itt, hanem egy nagy családi buli, pontosabban születésnap keretében, arra viszont több szempontból is jó. Szeparált viszonylag a várostól, nagy parkolója van, nagy, fedett kinti tér, belül meg egy viszonylag puritánul berendezett rendezvényterem, vagy talán több is.
Nem érdemes hibát keresni -

Fülemüle Étterem Budapest

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Hideg, borongós téli napon bemenni ide, egy jó maceszgombócos levesre, meg egy sóletre. . . hát mit is mondjak, pont az, amire vágytam! Hétköznap, ebédidő kellős közepén, és láss csodát, üres volt a hely. Pedig már vagy kétszer jártam itt, benéztem és mindenki azt ajánlotta, hogy telefon, asztalrendelés, mert különben baj lesz. Ma én voltam egyedül itt.