Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Ne keressünk semmit ott, ahol nem érdemes hibákat kutatni. Sima ötös. Kijöttem a könyvesboltból és besétáltam ide. Nem ide készültem, a sors tolta ide elém. Nagyon vonzó kívül is, meg belül is. Ízléses, hangulatos. . . Sokat nem töprengtem a kínálaton, leakadt a szemem a kacsabrassóinál, és már kértem is.
Mellékutcai kínai -

Csang Úr Gyorsétterem Budapest

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 28.
Csang úr gyorséttermét csak méterek választják el két másik étteremtől egy XI. kerületi mellékutcában. Hogyan tudja felvenni a versenyt Csang úr a másik kettővel? Hogy sokkal, de sokkal olcsóbb. Ma ettem egy púpozott tányér tésztát csirkemájjal, külön savanyúsággal, meg még egy üveg tea is mellé, és ez nem menü volt, hanem csak egy ebéd, és fizettem érte 1750 forintot.
Mások miért nem szeretik? -

Apáti Étterem és Kávézó Tihany

Értékelt: 2020. szeptember 25.
Ürgeles, valahol a tihanyi félsziget elején. Ha már itt vagyunk, enni is kéne. Irány Sajkod! No, és rögtön az út mellett ott van az Apáti étterem. Sorompóval lezárt terület a parkoló, meg is vagyunk fenyegetve, hogy csak a fogyasztó vendégek járhatnak ide be. Ejha! Rémülten behajtok és magyarázkodok is a pincérnek, hogy esküszöm, enni is fogok!
Nem éreztem rosszul magam -

Nádas Csárda Gyenesdiás

Értékelt: 2020. szeptember 25.
Valami reggelizőhelyre álltam be az út túloldalán, egy darabig töprengtem, hogy ez tényleg csak reggeliző vagy ebédelni is lehet? Amúgy vonzó volt, jópofa hely. Aztán megláttam srégem, átellenben ezt a Nádas Csárdát, és gondoltam, inkább biztosra megyek. Hát átgurultam oda. Hatalmas létesítmény, három oldalról mindenféle vendéglátó egységek veszik körül a parkolót.
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Egy lakótelep parkolójában az egyik autóból ezt ajánlották. menjek le az úton és ez éppen odavezet. Kis megszakítás, hogy közben megnéztem a Thury-várat, ha már éppen arra mentem. Az építésvezető, aki majdnem elzavart, szintén ezt az éttermet ajánlotta a vár mellett. Valami olaszos kaját emlegetett, hogy az olcsó is. Hát betértem ide.
Értékelt: 2020. szeptember 25.
A 3-as meg a 4-es között ingadoznék. . . valamiért rosszul esik hármast adni. Leparkoltam a közelben, odamentem, és megkérdeztem, hogy találok-e WC-t vagy kezet moshatnék-e, mielőtt fogyasztanék. . . a hölgy azt mondta, hogy persze, kerüljem meg az épületet, és menjek be, használhatom az övékét. Ez nagyon kedves volt.
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Direkt Zirc felé kerültem, mert szerettem volna feltétlenül meglátogatni a Patkó Vendéglőt, amit az ittjartam. hu 14 zirci étterem közül az elsőnek jelöl. Bevallom, a többi 13-ban még nem jártam, de erősen kétlem, hogy ez lenne a legjobb. A külső, szabadtéri részen foglaltam helyet, ez a szék kb.
Háttér étterem -

Pizza Café Budapest

Értékelt: 2020. szeptember 25.
Talán kissé megtévesztő az elnevezés. . . ez nem egy pizzéria és nem egy kávézó, inkább egy magyaros kifőzés. Akadnak itt pozitív és más dolgok is. . . különös, hogy itt, 50 méteres körzetben három étterem is megpróbál elboldogulni. De sok sikert hozzá! Amikor ezt a belső, udvarit megtalálod, azért elgondolkodsz. Hogy szeretnél-e itt ebédelni vagy sem?
Értékelt: 2020. szeptember 25.
A belépőm nem volt valami kirobbanó siker, nyilván új vagyok itt, hát nem jár még az öröm a jöttmentnek. Kiderült, hogy a kártya nem fizetőeszköz, beázott a terminál, menjek el valahová pénzt kivenni, van itt nem messze egy CBA. Volt. Elmentem, visszajöttem. Az ötletem még mindig a gyrostál volt, hát arra fizettem be, megkaptam a kis elektromos UFO-t, hogy az majd énekel vagy táncol, ha kész.
Még egy jó hely az út mentén -

Punto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Azt hiszem, párhuzamosan haladtam éppen az 1-es úttal és valami helyet kerestem, ahol ehetnék valamit Budaörsön. Azután kibukkantam az 1-esre és ezt találtam. Nem tudtam róla, abszolút meglepetés volt. Parkoló van, szabad hely is van, egy próbát mindenképpen megér. Elég újnak tűnik az épület és szépen parkosítva van a környezete, vonzónak is látszik.