Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Persze, a határán van annak, hogy ajánlom vagy nem. Mert azért piaci viszonylatban a jobbik kategória, mindenképp! Volt ezen a helyen török, arab, kínai stb. büfé, nem jöttek be, most egy magyaros, de egy kicsit azért többet is kínáló cég bérel itt. Ma rakott tésztát ettem egy csirkecomb-darabbal, kiegészítve uborkasalátával, nem volt rossz kompozíció.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Talán kilóg a környezetből, mert egy fokkal kulturáltabb benyomást kelt, mint néhány lelakottabbnak tűnő büfé az étkezősoron. Most időm volt, éppen ebéd után egy üdítőre meg egy kávéra helyet foglalni itt. . . az emberek többsége már hazament, délután van, zár a piac is. Nagyon kellemes kis tér ez a sarok, ahol ez a kávézó van.
Értékelt: 2019. június 13.
Ma ez került terítékre. Meglepődve tapasztaltam, hogy még nem értékeltem ezt a helyet. Mai piaci ebéd: négyes. Kiszolgálás kedves, figyelmes, valóban vendégcentrikus. Az ár/értékarány nagyszerű! Az íze nem volt annyira a topon, de ez egy piaci gyorsétterem, nagytételben készülnek az ételek kis területen, viszonyítsunk ehhez!
Értékelt: 2019. június 13.
Tegnap csak úgy, futtában kerestem valami ehetőt, és lehet, hogy a főszempont inkább az volt, hogy hol nem állnak többen. Vagy az, hogy csábító a pult, vagy sem. Mindegy, itt ragadtam. Rántott csirke felsőcomb, petrezselymes krumplival. Rengeteg a krumpli, picikének tűnik rajta a fél comb. . . na, akkor legyen még ez a két darab rántott csirkemáj is.
Gasztrobarátkozás -

Kabul Büfé Budapest

Értékelt: 2019. június 13.
A Népszínház utca már elég internacionális hely. Ettem itt már kínaiban, arabban, pakisztániban, mindenhol, ahol csak lehet. Ez pedig egy afgán büfé. Nem gyros, nem falafel, nem török, hanem afgán. Azt hiszem, a mashpalaw volt a kaja alapja, erre tett a koma valami pörköltfélét egyfelől, valami zöldbabfélét másfelől, harmadrészt valami ismeretlen húst is, aztán rájöttem, hogy kit érdekel, hogy külön-külön miből van, így együtt jó és kész.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Sok-sok éve ott van. A strandi büfék közül a legszélső az egyik irányban. Néha elmegyek odáig is, de nem szoktak velem olyan sokat beszélgetni, vagy nem jegyeznek meg, másoknak tüntetően mondják hangosan a nevét, nekem nem, az enyémet most is megkérdezték, 60 éve járok oda. Úgy látszik, sikertelenül.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Van úgy, hogy az emberre éppen Kenesén jön rá, hogy de fagyizna egyet, de ennél több ötlete nincs. Ennek a cukrászdának a szerencséje, meg az enyém is, hogy az országútról látszott, messziről. Lekanyarodtunk és tulajdonképpen nem is bántam meg. A tökmagos fagylalt újdonság volt, ilyent még nem ettem, a sárgadinnyés már nem volt akkora meglepetés, a többire nem is nagyon emlékszem.
Valahol a Balaton felvidékén -

Zsóka Fogadójának Étterme Szentantalfa

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Jártukban-keltünkben, faluról falura kerestünk egy éttermet. Ez nem is olyan egyszerű dolog. Elmentünk Balatonhenyére, de ott pl. semmi sincs. Azután Tagyon felé, majd Szentantalfa és akkor a kanyarban ott van ez a hely. Végre! Parkolni nincs hely az udvaron, sokan vannak, valahol a falu egyik mellékutcájában azért megállunk.
A körülményekhez képest -

Íz-Lelő Étkezde Budapest

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Már régóta készülök ide, egyszer. kétszer erre jártam de lekéstem az evést. Ma végre nem. Népszerű a hely, és láthatóan sokan megfordulnak itt. Érdemes is. Nagyon jó ízű az étel. Házias, a kiszolgálás tényleg rendkívül kedves, családias. Az árak a földön járnak, finomat enni olcsón nem mindenhol lehet. Egy kicsit van valami túl egyszerű a környezetben.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Nyárias este, kihalt Népszínház utca, feketék és ázsiaiak sétálnak erre meg arra, a gyrosos előtt egy-két arab talán. Bent senki. Nem egy kis kuckó, rendes török étterem, azaz a hasonló néven ismert lánc tagja. A kiszolgálás se nem barátságos, se nem barátságtalan. Gyros tál. Mehet bele minden? Mehet. Milyen körettel? Törökrizs.