városi Szobor közül
Szobor
Nő könyvvel JászladányNő könyvvel Jászladány

Nő könyvvel Jászladány bemutatkozása

A Művelődési Ház előtt található szobor alkotója Palotai Szkalos Gyula, 1962-ben helyeztek el. Egy nő mezítláb áll és könyvet tart a kezében.

Garden Hotel Szolnok - Napi árak reggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Nő könyvvel Jászladány vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2023. március 21.egyedül járt itt
Nos, ha már nem találtam meg azt a kis cukiságot, a jász kislányt Jászladányban, pedig elsősorban miatta mentem, akkor legalább megnéztem helyette ezt a könyves nőt, semmi baj nincs vele, abszolút szerethető szobor, abszolút jó helyen áll a Művelődési ház előtt, pont oda illik, pont a 60-as évek szobra, de ezért külön nem érdemes odamenni, csak, ha arra járnál, akkor.
Nő könyvvel Jászladány - Külső képNő könyvvel Jászladány - EgyébNő könyvvel Jászladány - EgyébNő könyvvel Jászladány - Egyéb