városi Szobor közül

Hotel Aquarell Cegléd

Trianon-emlékmű Jászladány vélemények

2076
Átlagos 2023. március 24.egyedül járt itt
Gondolom, volt egy ilyen feladat, hogy kell csinálni egy ilyent itt is, aztán csak lett egy. Igazából nem látom, hogy miért, és a körülötte üldögélő roma nők se tudták, ők csak kapnak valami munkát, hogy sertepertéljenek itt valamit, aztán ezzel eltelik az idő. A képviselőtestület meg ráírja az emlékmű oldalára a nevét, hogy ez itten az ő idejükben állítatott, na.
Trianon-emlékmű Jászladány - Külső képTrianon-emlékmű Jászladány - Külső képTrianon-emlékmű Jászladány - EgyébTrianon-emlékmű Jászladány - Egyéb