Átlagos cukrászda

Ámor Fagylaltozó & Cukrászda LajosmizseÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse a térképen

Átlagos 2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 23.
Az Ámor fagyizó Lajosmizse fő utcáján helyezkedik el. Van egy nyári kiülős része is, de mintsem hogy szívjam a benzingőzt, inkább bent ültem le a fagylaltommal.
Egy meggyfagylaltot kértem, olcsó volt, 250 ft, s nem rossz, átlagosnak mondanám. A beltér padlócsempés, van néhány zöld növény, de azért összességében személytelen, nem igazán vendégmarasztaló.
3 pont
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ámor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - Külső képÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - Külső képÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - Étel/italÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - Étel/italÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - Étel/italÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - EgyébÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - BelsőÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - BelsőÁmor Fagylaltozó & Cukrászda Lajosmizse - Egyéb
Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár