DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Átlagos cukrászda -

Encsi Cukrászda  Karcag

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Az Encsi cukrászdába tavaly nyáron mentünk be a párommal meg a kisebbik lányával, hogy becsomagoltassunk pár süteményt. Így is történt. A pultban a szokásos szortiment, francia krémes, kókuszos tekercs, túrótorta, áltiramisu, csokis szelet stb. Ezek közül kértünk kettőt, amit a lányok megkívántak. Egyik sem volt meggyőző. Áruk viszont igencsak baráti volt.
Albán pékség -

Ujana Pékség Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
Az Ujana pékség egyike az országszerte elterjedt albán pékségeknek, ahol megszokott, állagjavítóval felpuffasztott olcsó pékárut lehet kapni. Ezúttal egy sós perecet vettem a nosztalgia jegyében, gyermekkoromban örvendeztettek meg hasonlóval, vagy jobbal, ez 100 forintba került, továbbá egy csavart virslis péksüteményt, amit végül másnap reggeliztem meg.
Katasztrófa-burger -

Főnix Ételbár Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A Főnix ételbárnak szívesen adtam volna 3 pontot, de ennek komoly elvi akadályai vannak. Ahol a hamburgert úgy képzelik el, hogy egy zsemlébe (ami esetünkben jobbacska volt, a könnyed, kissé édeskés, szezámos, amit sokfelé használnak) belepakolnak egy előre lesütött azonosíthatatlan összetételű, mirelitáruból származó húspogácsát, némi zöldséget meg ízesítőt, majd az egészt beledobják a mikróba, nos, annak a helynek legfeljebb 1 vagy 2 pontot lehet csak adni.
Átlagos piaci borozó -

Piactéri Borkóstoló Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A piacok szinte mindenütt jó vadászterületnek számítanak a tesztelő számára, hiszen jellemzően együtt van egymástól kis távolságra egy lángosos, több kocsma meg egy halsütő. Vagy akár több, mint a békési piacon, ahol nem kevesebb, mint 3 lángosos is működik. A karcagi Piactéri borozó nem igazán meggyőző hely, sem beltérre, sem választékra nézve.
Szokásos Norbi franchise -

Update Low Carb Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A Low Carb pékség ugyebár a Nordi Update márkanevű termékekre van specializálva. Kértem egy sósperecet meg egy kakaós csigát, egyik sem volt igazán meggyőző, jóndulattal 3 pontot tudok rájuk adni. Kínálnak Nobi Update pezsgőt is, meg mindenféle egyéb cuccot. A perec 279 forintba került, a csiga 339 forintba. Ezt nevezhetjük átlagos ár érték aránynak is, megint csak jóindulattal.
Értékelt: 2020. február 21.
Az Origo ételbál Karcag központjában működik. Beltere nem különösebben hangulatos, a kiszolgálás sem kiugróan kedves. Kínálnak burgereket, wrapaket. Utóbbit kértem, nem hagyott bennem mély nyomot, ettem a műfajban sokkal meggyőzőbbeket is. A kis adag került 790 forintba. Kértem egy Soproni Ipa sört is, az 400 ft volt meg persze 25 forint üvegbetét.
Értékelt: 2020. február 21.
A Kaiser étterembe fél-11kor tértem be, már nyitva voltak, de sajnos nem volt még konyhájuk. Pedig kinéztem két ételt is, amit szívesen ettem volna, az egyik a pacalpörkölt, ami megunhatatlan, a másik a velővel töltött rántott sertésborda. Utóbbi kis adagja vegyes körettel 1280 forintba került volna, a pacalból kis adagot nem kínálnak, a normál adag 1700 forint körettel (sós burgonya) együtt.
Átlagos kocsma -

Green Oázis Karcag

Értékelt: 2020. február 21.
A Green Oázis kocsma sajátos nevet választott. Mert ugye legyen vagy Zöld Oázis vagy Green Oasis. No de mindegy, nem ez a lényeg. Az italválaszték totál kommersz, a beltér nem különösebben egyedi, jóindulattal ezt lehet átlagosnak nevezni. Az árak barátságosak, Rákóczi sör 220, Aranyászok, Kőbányai 230, Gösser, Heineken 300, Borsodi 280, Soproni 270.
Átlagos étel olcsón -

Centrál Étterem Mezőhegyes

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
A Centrál vendéglő Mezőhegyes talán legszebb műemlék-épületében működik. A bejárati ajtó ablaka rég volt lemosva, azt is hittem, hogy már bezárt a hely, különösen, hogy a kitett étlapon az árak annyira kedvezőek, hogy ugyanezt a hipotézist látszottak erősíteni. Dilemmámat egy úr döntötte el, aki bement, míg én nézelődtem. A beltér hangulatosnak mondható.
Kegyelem-hármas -

Gilbert Pizzéria Debrecen

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Látva a Gilbert népszerűségét, gondoltam, itt esélyt lesz egy jó pizzát enni. Tévedtem. Az albán pékségekre emlékeztető vastag pizzatésztán a négysajtos változat feltétei sem voltak meggyőzőek. De legalább jó sokat kell várni. Ilyen az élet, a gyenge minőség többnyire népszerű. Főleg, ha olcsó.