DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Nem lesz a törzshelyem -

Öreg Bagoly Söröző Jászladány

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Egyszerű falusi söröző, ahol nem kedves a kiszolgálás, a WC büdös és koszos, a piszoár nyitva van, de az angol WC-hez kulcsot kell kérni a pultnál. Ez azért furcsa, mert ott szokás alkalmazni ezt a technikát, ahol egyébként tisztán tartják a WC-t. Van biliárd és terasz. Vettem más literes Márkát, potom 150 forintért.
Jó görög gyros -

Leonidas Gyros Budapest

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Valamiért az étteremkaluzok a görög gyroszosokat hype-olják. Miközben egy jó török borjúgyros van olyan finom, mint a görög disznó- vagy csirkegyros. A Leonidas, mint megannyi toplista szereplője régóta listámon van, a nemrégiben, e hó elején végre sikerült ide is eljutni. Parányi kis üzlethelységben alig férnek el a sorban állók, a falon egyszerű görögös dekoráció.

Liget Büfé Tenk

Értékelt: 2019. augusztus 16.
Ismét egy büfé, mely nem büfé, hanem kocsma. Rádió szól, amiről lemondanék. Az italválaszték kommersz, amellett igen szerény. Tartanak egy játékautógyűjteményt, ami érdekes, felnőtteknek nem különösebben érdekes, gyermekek pedig nemigen járnak ide. tartanak fagyit is. Az asztal erősen inog. Kértem két deci szódát (50 ft), ami hamar eltűnt a nagy melegben valamint elvitelre egy Staropramen sört.

After Kocsma Nagykőrös

Értékelt: 2019. augusztus 16.
Az After átlagos külvárosi kocsma Nagykőrösön, felettébb jókedvű és közvetlen közönséggel. 17. 45kor, midőn leparkoltam a kocsma előtt, már magas volt az átlagos alkoholszint és ennek megfelelően a hangulat is, ami akkor hágott tetőfokára, amikor betették maximális hangerővel a „boldog születésnapot” című dalt. Az italválaszték kommersz, ételek nincsenek.

Terasz Söröző Törtel

Értékelt: 2019. augusztus 16.
Belterét tekintve az átlagosnál valamivel igényesebb falusi söröző. Van egy kellemes, zöld növényekkel szegélyezett terasza is, alighanem innen kapta a nevét. Az italválaszték kommersz, mint általában. A pultos hölgy kedvesen érdeklődik úticélom felől, kellemesen elbeszélgettünk, míg megittam az almafröccsömet (200 ft) Sió szűrt almaléből.
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A Taverna söröző egy jobbacska hely Abony szívében. Tartanak néhány igényes bort decire is kimérve a magyar borászati élvonal képviselőinek nedűiből. Van pár átlag feletti fél-kommersz sörük is (ide sorolom pl a Grimbergent, a Guinness-t, Leffe-t). Vettem egy Dreher Goldot (450 ft) elvitelre valamint egy fél literes szénsavmentes ásványvizet helyben fogyasztásra.
Kiváló ebédmenü, italt csak az itallap birtokában rendeljünk -

Tama Budapest Étterem Budapest

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A Tama étterem évek óta ott szerepel Magyarország százas listájának felső negyedében. Árai igen magasak, így halogattam a meglátogatását, míg nem bevezették itt is a déli menüt (3800 forint három fogás egy pohár borral és egy kávéval). Ezt kihasználva ültünk be egy jóbarátommal s meg is rendeltünk egy fogást leszámítva mindent, ami a déli menüben szerepelt.
Jó hely a maga műfajában -

M. Petrol Jumbo Shop Petőfiszállás

Értékelt: 2019. augusztus 14.
A Mobilpetrol hot dogjának már két rajongója van a családban, a párom és a kisebbik fiam. Legutóbb midőn Temesvár kiindulóponttal a Balatont vettük célba, felérve az M5-ös autópályára elhangzott a szokásos kérdés: „ugye megállunk hot-dogozni? ” Hát persze, hogy igen.
Rendeléstől is függ az elégedettségi szint -

Guszta Étterem Budapest

Értékelt: 2019. augusztus 14.
A Guszta nevű helyre egy mozgásban erősen korlátozott rokonommal ültünk be, mivel a Leonidas Gyros helyett a gps ide hozott. Közben a Leonidas is meglett, de ott nem tudtunk volna leülni. Rendeltünk arrabiata pennet és sertéssültet zsemlegombóccal. A penne remek volt, frissen készült, a sült és a gombóc viszont hideg volt és keményebb az optimálisnál.
Katartikus, fergeteges, maradandó élmény -

Kristinus Gasztro Műhely Kéthely

Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kristinus étterem Berki Zsolt séffel az élen az ország egyik legjobbja. Benne is vannak a Top100 DG kiadványban, bár megítélésem szerint nem eléggé elöl. Kiszolgálás kiváló, udvarias kedves. Lehetne figyelmesebb, egyetlen étkezés alatt kétszer is előfordult, hogy ugyanabból a fogásból két adagot hoztak ki, miközben mi egyrészt soha semmiből nem rendelünk két adagot (mi értelme lenne?