Akácliget Vendégház Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Mizsetanya 501.

Akácliget Vendégház Lajosmizse a térképen

Akácliget Vendégház Lajosmizse értékelése:

2. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
76. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

Akácliget Vendégház Lajosmizse bemutatkozása

A természet hangjai. A természet csendje.

A természet hangjai. A természet csendje.

Az Akácliget Vendégház Budapesttől 70 km-re DK-i irányban (M5 autópálya Kecskemét felé), a Homokhátság szívében, mezőgazdasági területekkel, elszórt tanyákkal váltakozó, cserjékkel ligetszerűen tarkított lomb- és fenyőerdők között helyezkedik el.
A táj nyugalma és szépsége egyedülálló, a környéken elhagyott tanyák egész sorát újították fel vagy építették újjá üdülési céllal, de számos magyar, holland, belga, német család választotta ezt a környéket állandó lakóhelyéül.
A terület apró- és nagyvadban gazdag, a panzió a dámvadjáról híres pusztavacsi erdő közvetlen szomszédságában található. Egy csendes erdei sétán szinte bizonyosan találkozhatunk a réten legelésző őzekkel, az éber szemlélő megpillanthatja a fák takarásában az óvatos dámszarvast, a bokrok alatt surranó rókát, a mezőn szinte lábunk alól rebben fel hangos tiltakozó dürrögéssel a fácán, iramodik el hosszú ugrásokkal a nyúl, a fákon százféle madár versenyt énekel.

Akácliget Vendégház Lajosmizse képei

Akácliget Vendégház Lajosmizse vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Májusban menj ide. akkor, amikor virágzik az akác. nemhiába akácliget a panzió neve. Olyankor csaodaszép hely. Minden virágbaborul, nyílnak a bodzák, a rózsabokrok, megannyi illat és szín, a zöldek különböző árnyalati. Elragadóan szép hely. Gondozott, nagy füves kert, két kis sziget, ahol medencét találni és elvonultan pihenőre térhetsz, napozhatsz.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Nagyon szép napokat töltöttünk itt. Aki el akar vonulni a város zajától, annak merem ajánlani. Nagyokat lehet sétálni a természetben,szép tiszta tájon. Láttunk őzeket, nyuszikat, fácánokat. Madárcsicsergésre ébredtünk. Este megcsodáltuk a csillagos eget. Kutyussal voltunk, ő is élvezte. Kedvesen fogadtak.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 18.
Baráti társasággal voltunk itt szilveszterkor. A tulajdonos [moderálva - a szerk. ] nagyon kedves ember. A hely tiszta, rendezett. Fürdődézsa az udvarban. :)
Csodálatos zöld cserépkályha van a nappaliban. Mivel fagyosszent vagyok imádtam :)
Magunknak főztünk, de lehetőség van arra is, hogy rendelj a közeli vendéglőből.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincskereső sétával, lovaskocsikázás élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.791,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 14.331 - 30.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2023.01.02-ig

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Aquarell relax (min. 2 éj)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval (1 éjtől)

LajosmizseX