Akácliget Vendégház Lajosmizse
6050 Lajosmizse, Mizsetanya 501.

Akácliget Vendégház Lajosmizse a térképen

Akácliget Vendégház Lajosmizse értékelése:

2. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
84. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Akácliget Vendégház Lajosmizse bemutatkozása

A természet hangjai. A természet csendje.

A természet hangjai. A természet csendje.

Az Akácliget Vendégház Budapesttől 70 km-re DK-i irányban (M5 autópálya Kecskemét felé), a Homokhátság szívében, mezőgazdasági területekkel, elszórt tanyákkal váltakozó, cserjékkel ligetszerűen tarkított lomb- és fenyőerdők között helyezkedik el.
A táj nyugalma és szépsége egyedülálló, a környéken elhagyott tanyák egész sorát újították fel vagy építették újjá üdülési céllal, de számos magyar, holland, belga, német család választotta ezt a környéket állandó lakóhelyéül.
A terület apró- és nagyvadban gazdag, a panzió a dámvadjáról híres pusztavacsi erdő közvetlen szomszédságában található. Egy csendes erdei sétán szinte bizonyosan találkozhatunk a réten legelésző őzekkel, az éber szemlélő megpillanthatja a fák takarásában az óvatos dámszarvast, a bokrok alatt surranó rókát, a mezőn szinte lábunk alól rebben fel hangos tiltakozó dürrögéssel a fácán, iramodik el hosszú ugrásokkal a nyúl, a fákon százféle madár versenyt énekel.

Akácliget Vendégház Lajosmizse képei

Akácliget Vendégház Lajosmizse vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Májusban menj ide. akkor, amikor virágzik az akác. nemhiába akácliget a panzió neve. Olyankor csaodaszép hely. Minden virágbaborul, nyílnak a bodzák, a rózsabokrok, megannyi illat és szín, a zöldek különböző árnyalati. Elragadóan szép hely. Gondozott, nagy füves kert, két kis sziget, ahol medencét találni és elvonultan pihenőre térhetsz, napozhatsz.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Nagyon szép napokat töltöttünk itt. Aki el akar vonulni a város zajától, annak merem ajánlani. Nagyokat lehet sétálni a természetben,szép tiszta tájon. Láttunk őzeket, nyuszikat, fácánokat. Madárcsicsergésre ébredtünk. Este megcsodáltuk a csillagos eget. Kutyussal voltunk, ő is élvezte. Kedvesen fogadtak.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 18.
Baráti társasággal voltunk itt szilveszterkor. A tulajdonos [moderálva - a szerk. ] nagyon kedves ember. A hely tiszta, rendezett. Fürdődézsa az udvarban. :)
Csodálatos zöld cserépkályha van a nappaliban. Mivel fagyosszent vagyok imádtam :)
Magunknak főztünk, de lehetőség van arra is, hogy rendelj a közeli vendéglőből.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Sleep & Go (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

LajosmizseX