Hazánkjáró: Barátságos, kedves szálloda a városon kívül - Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse

Barátságos, kedves szálloda a városon kívül

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagykőrösön volt dolgunk, és úgy gondoltuk legalább egy éjszakát a környéken töltünk és körbe nézünk, tekintve nem jártunk még erre. Választásunk a Liza hotelre esett. A hotel az országúton kívül Lajosmizsén helyezkedik el. Kívülről szép kis szálloda, rendezett parkolóval. Belépve a szállodába szép, elegáns bútorokkal berendezett hall fogadott. A recepciós hölgytől nagyon kedves fogadtatást kaptunk. Irány a szoba! Tiszta, kényelmes.
Késő délután érkeztünk vissza dolgunk végeztével, éhesek voltunk. Sajnos a fehér akác csárda nem volt már nyitva, ami a szállodában helyezkedik el, így élelem után kellett néznünk. Ajánlotta a recepciós hölgy a tanya csárdát. Nagyon szép csárda a hoteltől nem messze, sokan dicsérték, ebből kifolyólag nagyon sokan is voltak. Mivel nagyon rövid ideig tartózkodtunk itt, nem szerettük volna az étkezéssel eltölteni azt a kis időt amit itt töltöttünk. Keressünk valami gyorsabbat. Lajosmizsén találtunk egy pizzériát, ami cukrászda és pékség is egyben. Mindenkinek ajánlom, jó áron nagyon finom pizzát ettünk.
Irány vissza a szálloda, ki szerettük volna próbálni a wellness részleget. A recepciós hölggyel megbeszéltük, mikor megyünk le, mert csak mi voltunk az egyetlen vendégek. Bekapcsolt nekünk mindent, így privátban wellnesseztük. A nagy jacussi igazi élményt nyújtott! Kifáradván a szobában a kényelmes ágyban igazán kipihentük magunkat.
Reggel, mivel mi voltunk az egyetlen vendégek, gondoltuk, hogy tányér szervízben kapunk valami reggelit. Tévedtünk. A csodaszép tükör teremben feltálalták bőségesen a svédasztalos hideg-meleg reggelit. Nagyon ízletes volt!
A szálloda kertjében jó időben kellemes lehet az időtöltés. Medencék, medence koktélbár, mini golf, különbféle kerti játékok.
Ajánlom mindenkinek, aki csak átruccan erre felé, és annak is aki nyáron jó időben a szabadságát kívánja itt eltölteni.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Hazánkjáró felhasználót?    Igen

2016. november 24. - Liza Aqua & Conference Hotel válasza Hazánkjáró értékelésére:
Nagyon szépen köszönjük ezt az átfogó értékelést! Az ilyen elismerések által leszünk még motiváltabbak, és ezáltal lesz vállalkozásunk is még sikeresebb! Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Liza Aqua & Conference Hotel, igazgató
Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse