Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse ★★★

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse értékelése:

3. helyezett a 4 lajosmizsei szállás közül
139. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse bemutatkozása

Szállodánk Lajosmizse és Kecskemét között található, az 5-ös út mentén, 800 méterre az M5-ös autópályától, meghitt, nyugodt környezetben. 2012. május 11-én nyitotta meg kapuit.
Szállodánkban 13 darab szoba áll a Vendégeink rendelkezésére.
...Tovább >>
Szállodánkban 13 darab szoba áll a Vendégeink rendelkezésére.
Felszereltségük: légkondicionáló, LCD tv, minibár, hajszárító, telefon és vízforraló.

Szobaáraink tartalmazzák a svédasztalos reggelit, a wellness részleg használatát, melyben jakuzzi, finn és infra szauna, Kneipp- taposómedence és sóbarlang található, a kültéri élménymedence és strandröplabda pálya használatát (időjárás függvényében), a WiFi csatlakozást és a parkolást.

A Fehér Akác Csárda, mely a szállodához tartozik, reggel 10 órától este fél 10-ig várja kedves vendégeit hagyományos és különleges ételeivel.

A konferenciaterem, a retro bár, a borozó, illetve a grillkert különböző céges és családi rendezvények lebonyolítására alkalmas.
Udvarunkon különféle sportpályák várják Vendégeinket, valamint nyáron kültéri élménymedencénk biztosít felfrissülést.

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse képei

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Véletlen választásként mentünk ebbe a Hotelbe kikapcsolódni. Kívülről Kellemes, szép épület csárdával egybeépítve. Belül választékosan berendezve. A szoba szép, de a mienk épp elég két személynek. Szép a bútor, ízléses fürdőszoba. A Wellness részleg, a kinti medence nagyon szép. S a szállóhoz tartozik pince, grillterasz, rendezvénysátor, minigolf.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagykőrösön volt dolgunk, és úgy gondoltuk legalább egy éjszakát a környéken töltünk és körbe nézünk, tekintve nem jártunk még erre. Választásunk a Liza hotelre esett. A hotel az országúton kívül Lajosmizsén helyezkedik el. Kívülről szép kis szálloda, rendezett parkolóval. Belépve a szállodába szép, elegáns bútorokkal berendezett hall fogadott.
Válasz az értékelésre - 2016. november 24.
Nagyon szépen köszönjük ezt az átfogó értékelést! Az ilyen elismerések által leszünk még motiváltabbak, és ezáltal lesz vállalkozásunk is még sikeresebb! Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Liza Aqua & Conference Hotel, igazgató

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 6.
Egy hétvégét töltöttünk ebben a hotelben a párommal. Kényelmes parkoló, és annak ellenére, hogy főút mellett van a hotel, mégsem volt egy kicsit sem zajos. Nagyon jól éreztük magunkat. Szép tiszta,kényelmes, ízléses szoba, bár a televízió egy kicsit lehetne nagyobb. Kellemes, segítőkész alkalmazottak, és minden igényt kielégítő wellness részleg.
Válasz az értékelésre - 2016. november 24.
Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését! Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Liza Aqua & Conference Hotel, igazgató

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves leendő Vendégek! Nagyon szép, igényes kívül - belül a hotel. A svédasztalos reggeli bőséges választéka után a még finomabb ebéd és vacsora igazi gasztronómiai élvezet. Az élőzenére legszívesebben táncra perdültünk volna. A külső élmény medence csodás relaxálást biztosít, a látványos koktélbárról ne is beszéljek, ki sem kell menni a vízből. .

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves Vendégek!
Mi sokadszor vendégeskedtünk a Hotelebe és Finomakat ettünk a Csárdába!HA valaki egy kellemes,és nyugodt helyre vágyik itt a helye!Mi nekünk csak jól kellet érezni magunkat,igazi vendégnek lehetünk,amit köszönünk a kedves és fantasztikus személyzetnek!
Köszönet Érte!

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mindennel megvoltunk elégedve. Szoba (108-as) tágas, szépen berendezve, az ágy és matrac kényelmes. Az ellátás kiváló, svédasztalos reggeli és ebéd finom. A kiszolgálás remek, gyors és mindent megtettek a vendégért. A belső wellness minden igényt kielégít( a külső medencéket sajnos nem tudtuk használni az időjárás miatt). Biztosítottak szaunalepedőt és törölközőt.

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.12-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 9.900 Ft/fő/éj ártó: reggelis ellátással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.10-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.27-ig

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Vecsés
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Sleep & Go (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

LajosmizseX