Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse ★★★

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse
Liza Aqua & Conference Hotel LajosmizseLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse
Liza Aqua & Conference Hotel LajosmizseLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse bemutatkozása

Szállodánk Lajosmizse és Kecskemét között található, az 5-ös út mentén, 800 méterre az M5-ös autópályától, meghitt, nyugodt környezetben. 2012. május 11-én nyitotta meg kapuit.
Szállodánkban 13 darab szoba áll a Vendégeink rendelkezésére.
Felszereltségük: légkondicionáló, LCD tv, minibár, hajszárító, telefon és vízforraló.

Geréby Kúria Lajosmizse - Húsvét
Húsvét
03.28-04.01.
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Húsvét
Húsvét
03.28-04.01.
Granada Hotel Kecskemét

Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse vélemények

Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Véletlen választásként mentünk ebbe a Hotelbe kikapcsolódni. Kívülről Kellemes, szép épület csárdával egybeépítve. Belül választékosan berendezve. A szoba szép, de a mienk épp elég két személynek. Szép a bútor, ízléses fürdőszoba. A Wellness részleg, a kinti medence nagyon szép. S a szállóhoz tartozik pince, grillterasz, rendezvénysátor, minigolf.
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Nagykőrösön volt dolgunk, és úgy gondoltuk legalább egy éjszakát a környéken töltünk és körbe nézünk, tekintve nem jártunk még erre. Választásunk a Liza hotelre esett. A hotel az országúton kívül Lajosmizsén helyezkedik el. Kívülről szép kis szálloda, rendezett parkolóval. Belépve a szállodába szép, elegáns bútorokkal berendezett hall fogadott.
Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - Külső képLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - BelsőLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - Külső képLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - WellnessLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - Külső képLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - Külső kép
Liza Aqua & Conference Hotel válasza
Nagyon szépen köszönjük ezt az átfogó értékelést! Az ilyen elismerések által leszünk még motiváltabbak, és ezáltal lesz vállalkozásunk is még sikeresebb! Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
2016. november 24., Liza Aqua & Conference Hotel, igazgató
Kiváló 2015. június 6.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk ebben a hotelben a párommal. Kényelmes parkoló, és annak ellenére, hogy főút mellett van a hotel, mégsem volt egy kicsit sem zajos. Nagyon jól éreztük magunkat. Szép tiszta,kényelmes, ízléses szoba, bár a televízió egy kicsit lehetne nagyobb. Kellemes, segítőkész alkalmazottak, és minden igényt kielégítő wellness részleg.
Liza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - SzobákLiza Aqua & Conference Hotel Lajosmizse - Külső kép
Liza Aqua & Conference Hotel válasza
Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését! Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
2016. november 24., Liza Aqua & Conference Hotel, igazgató
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
Kedves leendő Vendégek! Nagyon szép, igényes kívül - belül a hotel. A svédasztalos reggeli bőséges választéka után a még finomabb ebéd és vacsora igazi gasztronómiai élvezet. Az élőzenére legszívesebben táncra perdültünk volna. A külső élmény medence csodás relaxálást biztosít, a látványos koktélbárról ne is beszéljek, ki sem kell menni a vízből. . . Pároknak és kisgyerekeseknek is ajánlom! Jó szórakozást!
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Kedves Vendégek!
Mi sokadszor vendégeskedtünk a Hotelebe és Finomakat ettünk a Csárdába!HA valaki egy kellemes,és nyugodt helyre vágyik itt a helye!Mi nekünk csak jól kellet érezni magunkat,igazi vendégnek lehetünk,amit köszönünk a kedves és fantasztikus személyzetnek!
Köszönet Érte!
Kiváló 2013. április 10.a párjával járt itt
Mindennel megvoltunk elégedve. Szoba (108-as) tágas, szépen berendezve, az ágy és matrac kényelmes. Az ellátás kiváló, svédasztalos reggeli és ebéd finom. A kiszolgálás remek, gyors és mindent megtettek a vendégért. A belső wellness minden igényt kielégít( a külső medencéket sajnos nem tudtuk használni az időjárás miatt).