Paradis Étterem Monor

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Paradis Étterem Monor vélemények

Kiváló 2016. október 20.a párjával járt itt
Többször Betévedtünk már,mikor erre jártunk és kiválók az ételek,kedvesek a Felszólgálók,és tisztaságból kiváló! legközelebb barátaimat is el fogom hozni! Nagyon választékos az ételek. Könnyen meg közelithetö helyen van,barátságos környezet. Mindenkinek ajánlani tudom,ha erre járnak térjenek be megéri! ! Én is ha arra járok mindig ott állok meg ebédelni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Vasárnap kora este éhesen autóztunk (volna) hazafelé,amikor is felfigyeltem egy kereszteződésben egy sarki étteremre,amely korlátlan ételfogyasztást hirdetett 1. 190 ft/fő áron. Gondoltuk,a késői (17. 30. körül) időpont ellenére teszünk egy próbát,hogy lehet-e még étkezni. Az első benyomásra is udvarias,barátságos személyzet közölte,hogy igen,lehet.