Mokika
Országjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat

Mokika adatlapja

Legtöbbször a férjemmel és a gyermekemmel járunk mindenhova hármasban,de előfordul,hogy a férjemmel kettesben is megállunk egy-egy étteremnél,ha együtt vagyunk a kamionjában. Szeretünk jó alapanyagokból jókat enni...
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.03
Utoljára itt2023.09.25

Kiváló 2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Vasárnap kora este éhesen autóztunk (volna) hazafelé,amikor is felfigyeltem egy kereszteződésben egy sarki étteremre,amely korlátlan ételfogyasztást hirdetett 1. 190 ft/fő áron. Gondoltuk,a késői (17. 30. körül) időpont ellenére teszünk egy próbát,hogy lehet-e még étkezni. Az első benyomásra is udvarias,barátságos személyzet közölte,hogy igen,lehet.
Kiváló 2013. április 26.gyerekekkel járt itt
A mi barátaink,ha jönnek hozzánk Szlovákiából,mindig itt álltak meg fagyizni,mert szerintük itt a legfinomabb a fagyi. Úgyhogy ahogy lehetőségünk volt rá,mi is megálltunk itt,hogy teszteljük a cukrászdát. Elsőként is nagyon jó benyomást tett ránk a cukrászda belseje,nagyon ötletes a dekoráció is,szép,harmonikus színekkel.
2014. március 3.gyerekekkel járt itt
A solti Kurta Kocsma nagyon jó helyen van. Akárhányszor keresztül autózunk Solton - és ez elég sokszor előfordul,bármelyik nagymamához is utazzunk,v agy a férjem kamionnal - biztosan mindig megállunk. Sietősebb utakon elmaradhatatlan valamelyik szendvics - mindegyik friss,remek ízkombinációkkal,úgymint sonkás-tükörtojásos, Kurta-burger,vagy a személyes kedvencem a frissen sült rántott-húsos.