erdösné: pihenés ezerrel - Nyerges Hotel Termál Monor

Nyerges Hotel Termál Monor értékelése
1. helyezett a 4 monori szállás közül

pihenés ezerrel

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A recepciós ,az éttermi kiszolgálás kitünő volt ,A fürdőben volt amikor csak ketten voltunk elég pihenőágy áll rendelkezésre nagyon jó idö volt ,így a fürdőben nagyon meleg volt 35c a levegő hőmérséklete,Kérésünkre ajtot nyitottak ,de így is meleg volt,kinn napoztunk .A fürdő alja elég hepe--hupás,nem sik ,óvatosan kellett menni ,szerintem veszélyes.Szerettünk vólna elmenni lovaskocsikázni
magunkat,köszünjük.

Szeretnéd követni erdösné felhasználót?    Igen

2019. december 16. - Nyerges Hotel Termál válasza erdösné értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Értékelését és észrevételeit köszönjük. A kifogásoltakon igyekszünk javítani!
Való igaz, hogy wellness részlegünkben jelenleg vannak problémák, melyeket januárban orvosolni fogunk.
Reméljük, a közeljövőben ismét üdvözölhetjük majd Önöket szállodánkban!
Tisztelettel:
Nyerges Hotel
Bathó Erika (Nyerges Hotel Termál)
Nyerges Hotel Termál Monor
2200 Monor
Hegyessy tanya 3.

2020. február 13.
Nagyon barátságos, kedves személyzet. Pihenésre, feltöltődésre kitűnő hely, a wellness kicsi, de kellemes. Ételválaszék változatos, házias. Az internet akadozó volt, de ezt a nagy szél is akadályozhatta.

2019. november 6.
Sajnos már a kezdeteknél elszúrták a foglalásunkat. 1 családi lakosztály és 1 db 2 személyes szobát kértünk egymás mellé, mivel egy család nyaralt. Még érkezés előtt 1 nappal érdeklődtem, hogy akkor rendben van-e a szállás, válasz igen. Az érkezést napján mikor kiakadtam a szállás miatt (a 2...

2019. szeptember 9.
A környezet, az épület nagyon tetszett. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba nagyon meleg volt, a ventilátor csak jobban keverte a meleg levegőt. Az étteremből feláradt az ételszag. A kinti medence csempéi nagyon sok helyen "veszélyesen" fölváltak, balesetveszélyesek. Az étel választék...

Nyerges Hotel Termál, Monor kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2020-12-31
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.191 - 31.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019-06-25 - 2023-01-02
 - Hello nyár! (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, alkoholmentes italbekészítéssel, wellness-részleg használattal, állatsimogatóval, biciklikölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-27 - 2020-08-01