Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál Monor a térképen

Nyerges Hotel Termál Monor

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször megszálltunk már itt, mindig 1-1 éjszakára, ha télen el akarunk menekülni a világ elől, mindig ide jövünk. Csendes, nyugodt környék, hangulatos wellness és finom ételetek. Ár-érték arányban a környék legjobb helye erre a célra, mindig jól érezzük itt magunkat. 3*-os értékelés pont megfelelő. Nem egy luxus, de ízléses és tiszta hely.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Szuper szálláshely! Nagyon szép szobák, ízléses berendezés. Gyönyörű és nyugalmas a környék. A tó a sok hallal és kacsával nagyon aranyos. Igazán jól éreztük magunkat az itt töltött idő alatt.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A Nyerges Hotel Thermál kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. A Hotel személyzete maximálisan, nagy hozzáértéssel kiszolgálja kiszolgálja a vendégeket. A Recepció Éva nevű munkatársa hozzáértésével, profizmusával, kedvességével felülmúlta több, nagy nevű és magasabb osztályú hasonló szolgáltatást nyújtó Hotel hasonló beosztásban dolgozó munkatársának hozzáállását.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
A termálvíz osztályon felüli, a környezet csodálatos, nyugalmas. A szoba kényelmes, praktikus. A személyzet vendégbarát, udvarias; nem kérhetsz lehetetlent, mindet ÉRTED tesznek. A konyha több mint első osztályú; a legfinomabb alapanyagból a legízletesebb ételt készítik - a szakács megérdemelne egy michelin csillagot. Mindenki mosolyog RÁD!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Aki lovagolni és melegvízben áztani szereti magát annak jó. Kaja nem túl fantáziadús.A préri közepén ámbár a leszálló repülőgépek főútvonalan van.Amire büszkék a nádfedélre az nem is szép már le van pukkanva meg nem is oraktikus mert tele van a ház mindenféle bigárral. A Pilsner sör csapolva jó, de drága 600/kordó.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A személyzet kiváló az ételek nem voltak a toppon,a kényelem minimális,imádtuk a wellnesst és a lovakat,szép nagy a kert meg nagyon jó a játékokkal felszerelt terem.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Érdekes volt a berendezés a hotel épületében.Szépek a festett üvegablakok.Rengeteg és szép élőnövények mindenütt!Az ételválaszték nagyon jó és finom! Nagyon kedves,segítőkész emberek a szálloda minden területén!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Kellemes hotel kiváló ételekkel, udvarias személyzettel, télen kissé szűkös wellnessel. Nyáron üzemel az úszómedence is és lovaglási lehetőség is van és kedves kis tó található hattyúval a szállás mellett. Télen kiváló relaxálásra pihenésre, 1-2 éjszakára. A wellnessben télen csak termálvizes medence üzemel elég forró vízzel, amiben max.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk a szállodában. Barátnőm és a kutyusaink társaságában sikerült egy olyan helyet találni, ahol a vendég mindent megtalál egy helyen. Nádfedeles ház,régi használati tárgyak vannak elhelyezve szinte minden helységben. Mindezek mellett a legmodernebb kényelmi felszerelesek szolgalják a vendég kenyelmét. Már a parkolóban az ember érzi hogy jó helyre keveredett.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Egy multicég által szervezett esemény kapcsán töltöttem egy éjszakát ebben a szállóban és nem voltam lenyűgözve attól ami fogadott. Maga az épület elég érdekesen van megtervezve, ami számomra, és szerintem másoknak is könnyű alkalmat adott az eltévedésre.

2 nap/1 éjszaka 10.453,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2 nap/1 éjszaka 14.953 - 21.405,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.041 - 17.767,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, Medve Otthon belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
T62 Hotel
Érvényes: 2019.07.25-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.124 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
Érvényes: 2019.09.01-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.604 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Monor környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Aquarell Cegléd
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)

MonorX