Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál Monor a térképen

Nyerges Hotel Termál Monor

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször megszálltunk már itt, mindig 1-1 éjszakára, ha télen el akarunk menekülni a világ elől, mindig ide jövünk. Csendes, nyugodt környék, hangulatos wellness és finom ételetek. Ár-érték arányban a környék legjobb helye erre a célra, mindig jól érezzük itt magunkat. 3*-os értékelés pont megfelelő. Nem egy luxus, de ízléses és tiszta hely.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Szuper szálláshely! Nagyon szép szobák, ízléses berendezés. Gyönyörű és nyugalmas a környék. A tó a sok hallal és kacsával nagyon aranyos. Igazán jól éreztük magunkat az itt töltött idő alatt.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A Nyerges Hotel Thermál kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. A Hotel személyzete maximálisan, nagy hozzáértéssel kiszolgálja kiszolgálja a vendégeket. A Recepció Éva nevű munkatársa hozzáértésével, profizmusával, kedvességével felülmúlta több, nagy nevű és magasabb osztályú hasonló szolgáltatást nyújtó Hotel hasonló beosztásban dolgozó munkatársának hozzáállását.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
A termálvíz osztályon felüli, a környezet csodálatos, nyugalmas. A szoba kényelmes, praktikus. A személyzet vendégbarát, udvarias; nem kérhetsz lehetetlent, mindet ÉRTED tesznek. A konyha több mint első osztályú; a legfinomabb alapanyagból a legízletesebb ételt készítik - a szakács megérdemelne egy michelin csillagot. Mindenki mosolyog RÁD!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Aki lovagolni és melegvízben áztani szereti magát annak jó. Kaja nem túl fantáziadús.A préri közepén ámbár a leszálló repülőgépek főútvonalan van.Amire büszkék a nádfedélre az nem is szép már le van pukkanva meg nem is oraktikus mert tele van a ház mindenféle bigárral. A Pilsner sör csapolva jó, de drága 600/kordó.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A személyzet kiváló az ételek nem voltak a toppon,a kényelem minimális,imádtuk a wellnesst és a lovakat,szép nagy a kert meg nagyon jó a játékokkal felszerelt terem.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Érdekes volt a berendezés a hotel épületében.Szépek a festett üvegablakok.Rengeteg és szép élőnövények mindenütt!Az ételválaszték nagyon jó és finom! Nagyon kedves,segítőkész emberek a szálloda minden területén!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Kellemes hotel kiváló ételekkel, udvarias személyzettel, télen kissé szűkös wellnessel. Nyáron üzemel az úszómedence is és lovaglási lehetőség is van és kedves kis tó található hattyúval a szállás mellett. Télen kiváló relaxálásra pihenésre, 1-2 éjszakára. A wellnessben télen csak termálvizes medence üzemel elég forró vízzel, amiben max.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk a szállodában. Barátnőm és a kutyusaink társaságában sikerült egy olyan helyet találni, ahol a vendég mindent megtalál egy helyen. Nádfedeles ház,régi használati tárgyak vannak elhelyezve szinte minden helységben. Mindezek mellett a legmodernebb kényelmi felszerelesek szolgalják a vendég kenyelmét. Már a parkolóban az ember érzi hogy jó helyre keveredett.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Egy multicég által szervezett esemény kapcsán töltöttem egy éjszakát ebben a szállóban és nem voltam lenyűgözve attól ami fogadott. Maga az épület elég érdekesen van megtervezve, ami számomra, és szerintem másoknak is könnyű alkalmat adott az eltévedésre.

Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ilzer Rendezvényház
Érvényes: 2020.08.18-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 16.232 - 35.973,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.461,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, fitnesz gépek és TRX terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.628 - 14.079,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
2 nap/1 éjszaka 9.438 - 18.397,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Monor környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Aquarell Cegléd
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Lovas élmények az Alföldön (min. 2 éj)

MonorX