Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál Monor a térképen

Nyerges Hotel Termál Monor értékelése:

1. helyezett a 4 monori szállás közül
17. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Nyerges Hotel Termál Monor képei

Nyerges Hotel Termál Monor

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
10 éve járunk wellneszezni, de az itt töltött 4 nap felejthetetlen lesz számunkra. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az étteremben felszolgáló úriemberek előtt megemeljük a kalapunkat- igazi profik + hozzá még - kedvesek, készségesek, elbeszélgetnek a vendégekkel.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos, kedves személyzet. Pihenésre, feltöltődésre kitűnő hely, a wellness kicsi, de kellemes. Ételválaszék változatos, házias.
Az internet akadozó volt, de ezt a nagy szél is akadályozhatta.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A recepciós ,az éttermi kiszolgálás kitünő volt ,A fürdőben volt amikor csak ketten voltunk elég pihenőágy áll rendelkezésre nagyon jó idö volt ,így a fürdőben nagyon meleg volt 35c a levegő hőmérséklete,Kérésünkre ajtot nyitottak ,de így is meleg volt,kinn napoztunk . A fürdő alja elég hepe--hupás,nem sik ,óvatosan kellett menni ,szerintem veszélyes.
Válasz az értékelésre - 2019. december 16.
Kedves Vendégünk!
Értékelését és észrevételeit köszönjük. A kifogásoltakon igyekszünk javítani!
Való igaz, hogy wellness részlegünkben jelenleg vannak problémák, melyeket januárban orvosolni fogunk.
Reméljük, a közeljövőben ismét üdvözölhetjük majd Önöket szállodánkban!
Tisztelettel:
Nyerges Hotel
Bathó Erika (Nyerges Hotel Termál)

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Sajnos már a kezdeteknél elszúrták a foglalásunkat. 1 családi lakosztály és 1 db 2 személyes szobát kértünk egymás mellé, mivel egy család nyaralt. Még érkezés előtt 1 nappal érdeklődtem, hogy akkor rendben van-e a szállás, válasz igen. Az érkezést napján mikor kiakadtam a szállás miatt (a 2 ágyas szoba folyosó elején a lakosztály a folyosó másik végén volt) a recepciós kicsit nyegle modorban azt válaszolta, hogy nem ő volt az előző nap.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környezet, az épület nagyon tetszett. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba nagyon meleg volt, a ventilátor csak jobban keverte a meleg levegőt. Az étteremből feláradt az ételszag. A kinti medence csempéi nagyon sok helyen "veszélyesen" fölváltak, balesetveszélyesek. Az étel választék lehetne nagyobb, hiányoltuk a saláta féléket.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve a párommal,sőt olyan szolgáltatások is voltak amire nem is számítottunk kitűnő ételekkel,italokkal,nagyon készséges volt az egész személyzet(recepciósok,felszolgálók,takarítók,a kiváló konyhai személyzet,lovászok,stb.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A nádfedeles külső látványos, de annyi hátránya van, hogy állítólag emiatt nem lehet a klimát beszerelni. . . . . - nagyon-nagyon meleg volt, a standard szobák az emeleten vannak - jóformán benne a tetőben ! az éjszakák iszonyúak voltak a hőség miatt ( volt ugyan egy ventilátor, de az csak hangos volt. . . . Egyedül az étterembe láttunk klimát, de az sem volt bekapcsolva.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször megszálltunk már itt, mindig 1-1 éjszakára, ha télen el akarunk menekülni a világ elől, mindig ide jövünk. Csendes, nyugodt környék, hangulatos wellness és finom ételetek. Ár-érték arányban a környék legjobb helye erre a célra, mindig jól érezzük itt magunkat. 3*-os értékelés pont megfelelő. Nem egy luxus, de ízléses és tiszta hely.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Szuper szálláshely! Nagyon szép szobák, ízléses berendezés. Gyönyörű és nyugalmas a környék. A tó a sok hallal és kacsával nagyon aranyos. Igazán jól éreztük magunkat az itt töltött idő alatt.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
A Nyerges Hotel Thermál kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra. A Hotel személyzete maximálisan, nagy hozzáértéssel kiszolgálja kiszolgálja a vendégeket. A Recepció Éva nevű munkatársa hozzáértésével, profizmusával, kedvességével felülmúlta több, nagy nevű és magasabb osztályú hasonló szolgáltatást nyújtó Hotel hasonló beosztásban dolgozó munkatársának hozzáállását.

2 nap/1 éjszaka 14.331 - 30.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2023.01.02-ig
Monor
2-3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, termálfürdő használattal, állatsimogatóval, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.06.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 23.501,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.406,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.893 - 23.846,- Ft/fő/éj között: önellátással, kávé és tea fogyasztással
Érvényes: 2050.12.28-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.749 - 28.048,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.31-ig
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.822 - 19.301,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.792,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.530,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
2 nap/1 éjszaka 9.831 - 25.387,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2023.01.02-ig

Szállodák Monor környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Aquarell relax (min. 2 éj)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

MonorX