Dallas Vendéglő Nyirád

4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Pihentető wellness napok
2021.12.23-ig
CE Plaza Hotel Siófok
52.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Pörögj rá az újévre!
Pörögj rá az újévre!
12.29-01.02.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
242.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Dallas Vendéglő Nyirád vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
Átlagos 2021. szeptember 22.egyedül járt itt
Van annak valami sajátos fílingje, amikor több falut átutazol étlen és nagyon szomjan, és egyszer csak rábukkansz valamire. Hopp, egy étterem a szemem sarkából. . . fék, kanyar, vissza. . . hát nem. azért ez nem annyira "vendéglő", inkább csak egy kocsma határán billegő valami. De nem rossz kocsma. . .
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dallas Vendéglő Nyirád - Külső képDallas Vendéglő Nyirád - Külső képDallas Vendéglő Nyirád - Étel/italDallas Vendéglő Nyirád - BelsőDallas Vendéglő Nyirád - BelsőDallas Vendéglő Nyirád - BelsőDallas Vendéglő Nyirád - BelsőDallas Vendéglő Nyirád - BelsőDallas Vendéglő Nyirád - Étel/ital
Még több kép (6 db) >>