3,3

2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Terasz Söröző Törtel vélemények

Átlagos 2019. augusztus 16.egyedül járt itt
Belterét tekintve az átlagosnál valamivel igényesebb falusi söröző. Van egy kellemes, zöld növényekkel szegélyezett terasza is, alighanem innen kapta a nevét. Az italválaszték kommersz, mint általában. A pultos hölgy kedvesen érdeklődik úticélom felől, kellemesen elbeszélgettünk, míg megittam az almafröccsömet (200 ft) Sió szűrt almaléből.
Terasz Söröző Törtel - BelsőTerasz Söröző Törtel - Külső képTerasz Söröző Törtel - Étel/italTerasz Söröző Törtel - Külső kép