Marton Ági: Újdonság a vendéglátásban Abádszalókon. - Füzes Étterem Abádszalók

Füzes Étterem Abádszalók értékelése
3. helyezett a 9 abádszalóki étterem közül

Újdonság a vendéglátásban Abádszalókon.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Új színfolt az abádszalóki vendéglátásban! A fiatal, agilis, világlátott menedzsment gondolt egy nagyot és a Füzes étterem elhanyagolt, régen nem használt épületéből színvonalas éttermet alakítottak ki. Korlátlan ételfogyasztás 1.890 Ft-ért.Minden nap 5-6 féle főétel, 2 féle leves, 2 féle desszert, savanyúság, friss idénysaláta. Mindenki megtalálhatta a kedvére valót.Ízletes ételek, végtelenül kedves,szolgálatkész, udvarias személyzet. Nem menza kaja!!!!!! Remélhetőleg jövőre is találkozhatunk velük.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Marton Ági felhasználót?    Igen

5241 Abádszalók
Strand út 2.

2019. augusztus 22.
Kerékpártúra alkalmából tekertünk el Abádszalókra, és tértünk be a Füzes Étterembe... Nincs nagy tapasztalatom a korlátlan fogyasztás területén, nem tudom mennyi féle étel a "normális", de én meg voltam elégedve azzal a 6-7 főétellel, 2 féle levessel, és vagy 3 féle desszerttel, ami közül...