Jobbacsaka hely, tartanak kézműves söröket is

Pepe Óriáspalacsintázója AbádszalókPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók a térképen

2022. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2023. január 26.
Az Óriás Palacsintázóban nem palacsintát kértem, ami adta volna magát, de mindenki jóllakott a szomszédos egységben evett gyros-szal én meg nem vagyok édesszájú. Hanem tonhalsalátát rendeltem, ami jobban hangzott számomra. Ez igen nagy adag volt, úgy éreztem hogy azt az 1850 forint jól költöttem el.
Kellemes meglepetésnek számított, hogy tartottak Szent András-söröket, vettem is egy Laza morált, ami 750 forintért best buynak számít, a főzdénél sem sokkal olcsóbb.
Ez a hely nekem megér négy pontot akkor is, ha a saláta mellé adott pirítós gyenge minőségű kenyérből készült és maga saláta is csak 3,5 pontot ért. Ugyanazon a teraszon ettük meg mint a gyrost.
Hangulat:Átlagos
Pepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - EgyébPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - EgyébPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - EgyébPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - EgyébPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - EgyébPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - EgyébPepe Óriáspalacsintázója Abádszalók - Egyéb
Fortuna Vendégház Abádszalók - Legjobb ár
2025.01.01-ig