Vitorlás Vendégház & Étterem Abádszalók a térképen

Vitorlás Vendégház & Étterem Abádszalók értékelése:

6. helyezett a 9 abádszalóki étterem közül
409. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

szálláshely étterme
légkondícionált helyiség, napi menü, parkolási lehetőség, reggelizési lehetőség, WIFI ...
Különtermek:

Vitorlás Vendégház & Étterem Abádszalók bemutatkozása

Abádszalóki Vitorlás Vendégház & Étterem

Abádszalóki Vitorlás Vendégház & Étterem

5241 Abádszalók, Őszike u. 2.

Az abádszalóki Attila-öböl közvetlen közelében, a horgászok által kedvelt Nagykunsági-főcsatornától és a ma már egyedül megmaradt ártéri erdőt szegélyező Erzsébet-ligettől néhány lépésre, a Tisza-tavi kerékpárúttól 50 méterre, a csendes és nyugalmas üdülő övezetben található a Vitorlás Vendégház & Étterem. 6 darab kétágyas és 2 darab háromágyas (zuhany + wc, televízió, hűtő) szobával, 2 darab kétágyas, teljes komfortos apartman de lux szálláshellyel, valamint 3 darab két hálószobás, nappali-étkezős, teljes komfortos apartman faházzal várjuk vendégeinket. Valamennyi szálláshelyünk hűtő–fűtő klímával ellátott. Szálláshelyünkön összesen 34 főt (pótágyakkal 38 főt), a Közutas Vendégházban +12 főt tudunk elhelyezni. Nagy terasz, bográcsozó hely, medence napozóágyakkal, fedett kiülő–foglalkoztató, kerékpár, pingpong-asztal, zárt parkoló, ingyenesen áll a vendégek rendelkezésére.

Családi rendezvények, baráti találkozók, osztálykirándulások, céges és vállalati csapatépítés-képzés céljára alkalmas helyszín.

Vitorlás Vendégház & Étterem Abádszalók képei

Szállások Abádszalók városában
Wellness csomagok Abádszalók városában

Vitorlás Vendégház & Étterem Abádszalók vélemények

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 30.
Kellemes környezetben, finom ételeket fogyasztva élvezhetjük a természet közelségét. Kedves, barátságos kiszolgálás.Helyi specialitásokat lehet kipróbálni.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, ahol nem csak az étkezés kiváló, hanem a szálláshely is, melyet megkoronáz a Tisza-tó közelsége, mégis a zajos várostól távol helyezkedik el.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Klassz helyen van és jó a az ételek minősége is aránylag nem is drága. -igaz hogy a kiszolgálás egy kicsit lassú mert,lehetne egy kicsit gyorsabb és összetett. De egyébként az összességét nézve maradhatós. Igaz hogy a központtól kicsit távol van de egy kis séta még nem ártott meg senkinek. A Helység tiszta környezetben van,és klassz környezetben ami,nem elvetendő dolog.

Legnépszerűbb csomagok Abádszalókon és környékén
Fortuna Vendégház