Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók ★★★★

Szállások Abádszalók városában
Wellness csomagok Abádszalók városában

Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Tavaly nyáron találtunk erre a páratlan helyen lévő, elbűvölő szállodahajóra. Az előző évi pozitív tapasztalatok alapján jöttünk idén is ide nyaralni. Mosolygós személyzet, tisztaság,egyszerű de finom házias ételek, nehezen választottunk a sok szolgáltatás közül. Sétahajóztunk,csónakos ökotúrán láttunk hódot, jégmadarat, vakvarjút.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
néhány előző véleménnyel szemben az én véleményem pont az ellenkezője. Mi nem tudunk a szemelyzetre egy rossz szót sem mondani. Nekünk mindent és azonnal segitőkészen megtettek. Sőt a barátomnak akinek a szülinapja volt a szőke hölgy akit egy előttem levő értékelő nevezett én Erzsikének nevezném még tortát is csináltatott.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos, nem szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztul fogaltunk , hanem szemelyesen, igy csak itt tudom elmondani a velemenyem. Aki azt hiszi egy csendes nyugodt helyet talalt, az nagyon teved. A szalloda 6 szobaja, tiszta, rendes, gondozott, berendezes szepen tartott, jol felszerelt, bar en a ruhaakasztot hianyoltam.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 7 látogató hasznosnak vélte
Bár a Booking. com-n elképesztően magas pontszámot kapott, a valóság nem az. Nagyon sokat utazunk és van elképzelésem arról, hogy néz ki egy 4*-os szálloda és milyen szolgáltatást kell nyújtania. Itt a szoba rendben volt, kényelmes és tiszta, az előtér is szép volt. A szálloda nagyon szép helyen van, közvetlenül a Tisza-tónál.

Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig

Szállodák Abádszalók környékén