Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók ★★★★

Szállások Abádszalók városában
Wellness csomagok Abádszalók városában

Tündérfátyol Szállodahajó Abádszalók vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Tavaly nyáron találtunk erre a páratlan helyen lévő, elbűvölő szállodahajóra. Az előző évi pozitív tapasztalatok alapján jöttünk idén is ide nyaralni. Mosolygós személyzet, tisztaság,egyszerű de finom házias ételek, nehezen választottunk a sok szolgáltatás közül. Sétahajóztunk,csónakos ökotúrán láttunk hódot, jégmadarat, vakvarjút.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
néhány előző véleménnyel szemben az én véleményem pont az ellenkezője. Mi nem tudunk a szemelyzetre egy rossz szót sem mondani. Nekünk mindent és azonnal segitőkészen megtettek. Sőt a barátomnak akinek a szülinapja volt a szőke hölgy akit egy előttem levő értékelő nevezett én Erzsikének nevezném még tortát is csináltatott.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos, nem szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztul fogaltunk , hanem szemelyesen, igy csak itt tudom elmondani a velemenyem. Aki azt hiszi egy csendes nyugodt helyet talalt, az nagyon teved. A szalloda 6 szobaja, tiszta, rendes, gondozott, berendezes szepen tartott, jol felszerelt, bar en a ruhaakasztot hianyoltam.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 7 látogató hasznosnak vélte
Bár a Booking. com-n elképesztően magas pontszámot kapott, a valóság nem az. Nagyon sokat utazunk és van elképzelésem arról, hogy néz ki egy 4*-os szálloda és milyen szolgáltatást kell nyújtania. Itt a szoba rendben volt, kényelmes és tiszta, az előtér is szép volt. A szálloda nagyon szép helyen van, közvetlenül a Tisza-tónál.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2 nap/1 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.28-ig

Szállodák Abádszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

AbádszalókX