mzsolti1975

mzsolti1975 adatlapja

Regisztráció2021.09.03
Utoljára itt2022.10.02

Átlagos 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Sajnos számomra csalódás volt a hotel több szempontból is, ennyi pénzért amit kifizettem érte többet vártam a szállodától. A tisztasággal nem voltam megelégedve, a fürdőszoba vastagon vízkőves. Vacsora hát abszolult nem volt bőséges ,kevés választék ,sorban állás mint a menzán . Parkolási lehetőség nagyon kevés és fizetős.
Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Nyáron egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a városban és máskor is ide ültünk be enni.Kedves kiszolgálás,bőséges finom ételek,SZÉP kártyás fizetés,hagyományos magyar konyha,különleges tálalás.Ár-érték arányban is elfogadható.Tisztaság , ami nagyon fontos.Könnyen megközelíthető.Mi csak ajánlani tudjuk!!!!!!!
2022. szeptember 13.a párjával járt itt
Tokaj és a térség egy különleges élményt adó hely. Először jártunk itt. Finom nagy adag ételek . és kedves ,gyors kiszolgálás, A hangulat varázslatos, teraszon a Tisza partján. A mosdó tiszta, kellemes a környezet. Először egy óra hajózás a Bodrogon, azt is ajánlom. Mi nem csalódtunk ,Ha erre járunk biztos betérünk.