Rédus: Kezeket el! - Nádas Étterem Agárd

Nádas Étterem Agárd értékelése
5. helyezett a 11 agárdi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kezeket el!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az egyetlen pozitiv dolog, amit az etteremmel kapcsolatban meg tudok emliteni, az a tagas terasz es most jojjon a negativum, amiert sajnos nem tudom tovabbajanlani ezt a helyet:
- 12 ora elott 10 perccel ertunk oda, meg csak leulni sem engedtek minket a nyitasig (12 orakor nyit az etterem), az ajto elott szobroztunk, mig ki nem nyitottak az ajtokat
- a kiszolgalas egyszeruen csapnivalo, mig a levest ettuk, mar kihozta - a "felszolgalo" a fofogast, az eloetel tanyerait akkor vitte el, amikor a fofogassal vegeztunk, eleg flegma volt az "Ur" velunk
- az etelek minosege es a mennyisege kb. egy menza szintjet utik meg, sokkal tobbet vartam volna!
- a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot maga utan

Ennyire tetszett: Gyenge

2484 Agárd
Balatoni út 60.

Vélemények Rédus felhasználótól

2018. szeptember 21.
Pozitiv: a kiszolgalas kivalo az ar-ertek arany jo, az etelek minosege es a mennyisege, talalasa remek nagy valasztek Negativ: a berendezes felujitasra szorul, a zeneszek kisse megfaradtan huztak a notat, a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot ha nincs...