Nádas Étterem Agárd
2484 Agárd, Balatoni út 60.

Nádas Étterem Agárd a térképen

Nádas Étterem Agárd értékelése:

5. helyezett a 11 agárdi étterem közül
355. helyezett Közép Dunántúlon - 748 étterem közül

nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene
magyar, angol, német
Különtermek:
Nagyterem - max. 230 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Stella Artois, Staropramen, Staropramen Dark

Nádas Étterem Agárd bemutatkozása

A 70-es út mellett - Agárd központjában - megtalálható éttermünk előtt kényelmesen parkolhat. Amennyiben vonattal, vagy autóbusszal érkezik, gyalogosan két percre vagyunk a megállóktól. Nyáron kellemes, virágokkal teli teraszunkon fogyaszthatja el a bőséges kínálattal rendelkező étlapról választott ebédjét vagy vacsoráját. A gyermekek - étkezés előtt és után - játszósarokban foglalhatják el magukat. Céges rendezvényekre, esküvőkre a 230 fő befogadó képességű Nagytermünket ajánljuk. A Vadászterem megosztása lehetővé teszi a kisebb, 20-30 fős rendezvények részleges zártkörűségét. Szombatonként - nyáron minden este élőzene szórakoztatja a betérő vendégeket. A vad- és halétel specialitásaink a legkedveltebbek. Áprilistól novemberig minden nap, novembertől áprilisig péntek, szombat, vasárnap nagy szeretettel várjuk és fogadjuk minden vendégünket!

Nádas Étterem Agárd képei

Nádas Étterem Agárd vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyetlen pozitiv dolog, amit az etteremmel kapcsolatban meg tudok emliteni, az a tagas terasz es most jojjon a negativum, amiert sajnos nem tudom tovabbajanlani ezt a helyet:
- 12 ora elott 10 perccel ertunk oda, meg csak leulni sem engedtek minket a nyitasig (12 orakor nyit az etterem), az ajto elott szobroztunk, mig ki nem nyitottak az ajtokat
- a kiszolgalas egyszeruen csapnivalo, mig a levest ettuk, mar kihozta - a "felszolgalo" a fofogast, az eloetel tanyerait akkor vitte el, amikor a fofogassal vegeztunk, eleg flegma volt az "Ur" velunk
- az etelek minosege es a mennyisege kb.

Sütő András TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Az étterembe elég sokan voltak, ennek ellenére a kiszolgálás rendben volt a pincér nem volt túl szívélyes, de tette a dolgát. A harcsa halászlé kimondottan finom volt és nagy adag,a kétszemélyes haltál szintén friss, és jóízű volt. Kimondottan olyan hely ahol jót lehet enni és még jól is lehet lakni. Talán az étteremre ráférne egy felújítás, de összességében rendben volt minden.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel Agárdon nyaraltunk és kutyát is lehetett vinni a kerthelyiségbe nem volt nehéz a választás. Asztalt foglaltunk bár nem volt szükséges, mert hét közben nincs nagy nyüzsgés. Kellemes napernyővel árnyékolt kerthelyiség egyik sarkában kaptunk asztalt. A kutyának külön műanyag tányérba hozott a pincér kérés nélkül vizet. Majd később egy másik pincér is ugyanezt tette.

J.B. TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elegáns vendéglő, hangulatos, árnyékos, nagy terasszal. Az ételek nagyon finomak, bőséges a választék. Sok férőhely van, nem foglaltunk asztalt előre. A személyzet nagyon udvarias, viszont az árakat kicsit drágának találtuk. Szép tisztaság volt minden részen, jól éreztük magunkat, ha arra járunk, szívesen bemegyünk újra.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megszoktuk már, hogy nyáron ha Gárdonyban-Agárdon járunk, a Nádasba betérünk, akár csak egy levesre. Most jártam itt először téli időszakban és pozitív csalódás ért. Először is a kihalt kerthelyiséget látva nem gondoltam volna, hogy fél Agárd ide tűnt el az utcákról :) Az étterem tele volt a korcsolyázás után melegedni tért családokkal, nagy volt a nyüzsgés.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Hètvègi kiràndulàs alkalmàval tèrtünk be ide ,és nem bàntuk meg! Gyors,udvarias volt a kiszolgàlàs,hagyomànyos magyar ètterem,kultúràlt,nagyon tiszta. Többfèlèt rendeltünk,4-en voltunk ès fèl óra sem telt bele,màr ehettünk is,tovàbb tartott kivàlasztani az ètelt.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31.
Augusztusban jártunk itt a családommal. Megérkezésünkkor kisebb várakozás után felbukkant egy pincér, akitől dohányzó asztalt kértünk. . . kaptunk is a gyereksarok mellé. . . Ezek után érkezett egy másik pincér az étlapokkal és már tette is fel a kérdést az italokkal kapcsolatban. Mivel abban a másodpercben kaptuk meg az étlapot időt kértünk tőle, kaptunk is bő 15-20 percet.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Mivel a minden évben megrendezett hal,vad,pálinka,bor,stb. fesztivál nem nagyon kényeztette el a halimádókat, úgy döntöttünk, hogy a Nádas Étteremben adózunk a szenvedélyünknek. Nem csalódtunk. Szombati nap ebédidőben tértünk be a zsúfolásig megtelt étterem teraszára. A rengeteg vendég ellenére gyorsan az italainkhoz jutottunk, és a rendelésünket is le tudtuk adni.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Egyik kedvenc éttermünk a Nádas. Most voltunk, a napokban, és abszolút csak csupa jót tudok mondani róla. Érdemes kipróbálni! Az árak sincsenek elszállva az adagokhoz képest, mert egy adag kettőnknek elég volt. Frissen sült ételt ettünk, nem volt túl sok a várakozás sem. Az eperkrémleves nagyon finom volt tejszínhabbal, mandulával.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom túrós csuszát ettünk, ezt szerettük volna megismételni a későbbiekben, csak ezért utaztunk le Fehérvárról. Lehet hogy közben szakács csere történt, mivel:
- fél órát kellett várni két adag túrós csuszára
- amit aztán hidegen tálaltak
- a szalonna pedig inkább főtt volt, mint sült! Meg sem közelítette azt a minőséget, amiben előzőleg részünk volt.

Legnépszerűbb csomagok Agárdon és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással
2019.10.09. - 2019.12.22.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819 - 10.792,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Dorina Wellness Apartman
2019.11.18. - 2020.11.16.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.
Világos Hotel
Balatonvilágos
4 nap/3 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2019.12.22.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.160 - 22.240,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.12.07.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 11.626,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.

Szállodák Agárd környékén
Zichy Park Hotel Agárd
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Agárd
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Agárd
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsony

Nádas Étterem AgárdX