Bagolyvár Vendégház Agárd
2484 Agárd, Balatoni u. 50.

Bagolyvár Vendégház Agárd a térképen

Szállások Agárd városában
Wellness csomagok Agárd városában

Bagolyvár Vendégház Agárd vélemények

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
A Halsütő egységükben voltunk, ami tényleg igazi retró, kézzel ehetős hely! Tetszett ez a metódus. Igaz, a kézmosó helyek régies fali csapként nagyon jól néznek ki, de kézmosó folyadék, na az minek. Örülök, h víz folyt a csapból, de a zsíros részeket kevésbé tisztítja le kézmosó nélkül. . . 2 féle halat ettünk. Az egyik isteni volt, a másik pedig olyan sós, h megpusztultunk !

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 3.
2013 Augusztusában jártam itt és foglaltam szállást Szeptemberre. A meglepetés akkor ért amikor a lefoglalt időpontban megérkeztem és kiderült, hogy elfelejtették beírni a foglalást és az egész ház foglalt. A jelenlevő S. Erzsébet és a felszolgálók egy emberként igyekeztek segíteni, hogy megoldódjon a kínos helyzet. Maximális igyekezetet tapasztaltam a probléma elhárítására.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.119,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval