pinky
Országjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagság

pinky adatlapja

59Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2014.04.03
Utoljára itt2021.09.11

Néhány kiemelt értékelés

Átlagos 2018. november 23.barátokkal járt itt
Természetesen, aki azt szereti, h teleeszi magát és bírja is, annak tökéletes hely ! :)
Valóban rengeteg a választék, főleg húsból. A köretek és saláták normálnak mondható választékot takarnak, mint pl. egy wellnesshotelben. A gyümölccsel és desszertekkel én most kissé elégedetlen voltam.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
5Ár / érték arány
2016. szeptember 29.barátokkal járt itt
Kétszer is voltam itt a nyáron. Egyszer borzalmas esős hétvégén és egy csodás napsütöttén. Első alkalommal az volt a nagy pozitívum, h mindenféle szállodán belüli programok vehetők igénybe - ingyenesen. A programfelelős hölgy igen sokrétű, bár van olyan terület, ahol kezdő, de még fiatal és nem feltétlen figyel a résztvevőkre.
4Személyzet
4Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Gyenge 2017. június 8.a párjával járt itt
Korábban nem voltak oly problémák, mint most, mivel akkor más évszakban voltunk. Idén júniusban voltunk, pont azért, h a kinti medencéket is használjuk. Katasztrófa volt, h 1 (! )medence üzemelt kint. Ezáltal a gyerekek is a felnőttekkel vannak egy nem túl nagy medencében. Az árnyékos részek foglaltak. Úszni nem lehet benne persze.
2Személyzet
2Ár / érték arány