pinky étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg pinky értékeléseit!

Olvasd el pinky étterem értékeléseit!

pinky értékelései

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Korábban leírtam, h ugyanazért az italért és mennyiségért többször (!) tapasztaltuk, h nem ugyanannyit fizettetnek.
A rendelés elején még ugyanaz a bor az, amit múlt héten kértünk, beazonosítjuk, részletesen.De a fizetésnél ha rákérdezek, h múlt héten miért annyi volt és közben nem volt áremelkedés, akkor a magyarázat az, h mégsem ugyanaz volt....
2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 10.
Régebben jobban kedveltem a Pizza Kinget, mikor még újak voltak. Pizzájuk szegényes, de nagyon olcsó ! ! ! ! ! ! Néha megégetik, de ha nem, akkor isteni tud lenni. Annyit kapunk a pénzünkért, amennyire olcsó. Másokhoz viszonyítva semmi gond ezzel. De ha 20 óráig van nyitva, akkor 19 : 15-kor ne legyenek már teljesen kitakarítva !
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Nem túl drága, nagyon kedves volt a felszolgáló hölgy és egyéb extra kívánságnál sem húzta a száját !
Az egyik sütemény nem volt túl friss, tán mert szombat volt? De nagyon finom a kávéjuk, kellemes a hely. Főbb útvonal mellet, de a kinti asztalka is kedves, szépen díszített minden és tisztának tűnik.
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Törzsvendégek lévén van összehasonlítási alapom. Az ételek, italok szinte változatlanok, semmi extra, de finom. A borjúláb egész évben ehető náluk; nagyon jól készítik. Legutóbb inkább egy új pincérrel kellett küzdeni. Többedszerre sem érti a kézjeleket, h hozzon még egyet a korábban rendeltből illetve steakburgonya helyett sült krumplit hozott, pedig ilyen megnevezéssel kértem.
Drága, finom, de ... -

TG Italiano Étterem Budapest

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Ami nekem nagyon NEM tetszett, 3 dolog:
1, Iszonyatosan nagy a zsivaj ! ! ! ! Értem, ez olaszos, de nem lehet beszélgetni, csak hangosan ! 2, Nem látni az étlapot, mivel olyan "hangulatfény" van. . . 3, Az alkoholos koktélokban kevés alkohol van. Drága hely, de a pincérek zöme sztem álkedves, ami nekem sok.
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Természetesen, aki azt szereti, h teleeszi magát és bírja is, annak tökéletes hely ! :)
Valóban rengeteg a választék, főleg húsból. A köretek és saláták normálnak mondható választékot takarnak, mint pl. egy wellnesshotelben. A gyümölccsel és desszertekkel én most kissé elégedetlen voltam. mivel az ananász és sárgadinnye ehetetlenül ízetlen és kemény volt.
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Kedves családi hely, ahol tényleg figyelnek a vendégre ! ! ! Kicsi hely, de a kinti terasz-rész hangulatos; Olaszországból hozatott leanderekkel. Bent rendelünk és fizetünk, de kihozzák a rendelést. Viszont amíg a társam fizetett, az én általam már kiszedett fagylaltot visszatette többször a kiszolgáló hölgy mindig pár MÁSODPERCRE is a fagylaltos pult hűtőrészébe !
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Többször voltam már itt; évekkel ezelőtt is. Sajnos romlik a hely színvonala. Ételekben és kiszolgálásban főleg. Lehet, h kevés munkaerő dolgozik ott mostanság, de mi épp nem egy zsúfolt hétvégén voltunk és így is elég sokat kellett mindenre várni. Míg egyébként több pincér beszélgetett egymással a konyha mellett. . .
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Nagyon jó hangulatú hely!
Korabeli - jellegű és eredeti régi berendezések, kiegészítőkkel,
fakeretbe helyezett újsággal.
Étel kevésbé kapható itt - inkább a Kopaszi gáton.
A Kopaszinál lévővel összehasonlítva ez kellemesebb, nem annyira zsúfolt hatású.
Az árak nem túl olcsók, de közepesnek mondható.
Változatlanul jó -

Aranykorsó Söröző Budapest

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Többször jártunk m,ár itt; azt kapunk, ami várható.
Ráadásul a környéken nincs nagyon más hely, ami nyitva lenne 05 óráig !!!!!
Nem puccos hely, nyilván. De normális a kiszolgálás és jó minőségű a fehérbor. Nincs ugyan édes , sőt féledés sem belőle, amit azért nehezményeztem, ámde nem egy vizes bort kap az ember !