Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd
2484 Agárd, Pálmajorpuszta hrsz 0161/11.

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd a térképen

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd értékelése:

7. helyezett a 12 agárdi szállás közül
143. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd bemutatkozása

A komplexum Budapesttől 60 kilométerre, Székesfehérvártól 15 kilométerre, Agárdtól pár percre, közútról jól megközelíthető és mégis a világ zajától távol, egy gyönyörű, többhektáros ősfás parkban fekszik , nyugodt, festői környezetben. Az ide érkező vendég a napi gondokat elfelejtve átadhatja magát a zavartalan pihenésnek. Ideális helyszín családi és baráti összejövetelekre, esküvőkre.
Fenyőbútorral, otthonosan berendezett emeleti szobáink, tágas, teraszos földszinti apartmanjaink kellemes pihenést nyújtanak minden kedves vendégünknek. Valamennyi szobánk és apartmanunk külön fürdőszobával, konyhasarokkal rendelkezik. Nagy apartmanjaink (hálószoba + nappali-étkező, fürdőszoba, terasz), egy teljes lakás kényelmét biztosítják.

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd képei

Szállások Agárd városában
Wellness csomagok Agárd városában

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Nagyon szép kis szobákban töltöttünk el egy romantikus napot. Kicsit messze van a belvárostól és sokan hangoskodtak az éjszaka. Az ágy kicsit kemény volt, de nagyon jó volt, hogy volt konyha igy regge tudtunk reggelizni. Jó a medence is és szép az egész környék. A személyzet is nagyon kedves volt velünk , segítőkészek voltak és aranyosak.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16.
Nagyon kellemes meglepetés volt. Jól éreztük magunkat. Kényelmes az apartman. A helyi szolgáltatásokkal elégedettek voltunk. A medencében állandó vendégek voltunk: tiszta, a kánikulában frissitó, úszni, játszani is alkalmas. A medencében kifáradva a biliárdot, csocsót, bówlingot kerestük fel. A személyzet segítőkész.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval