Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd

4,5
a 12 agárdi szállás közül
Apartman, Szálloda minősítés alatt
Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd
Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont AgárdPálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd bemutatkozása

A komplexum Budapesttől 60 kilométerre, Székesfehérvártól 15 kilométerre, Agárdtól pár percre, közútról jól megközelíthető és mégis a világ zajától távol, egy gyönyörű, többhektáros ősfás parkban fekszik , nyugodt, festői környezetben. Az ide érkező vendég a napi gondokat elfelejtve átadhatja magát a zavartalan pihenésnek.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti hétköznapok
Tóparti hétköznapok
2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd vélemények

Kiváló 2023. szeptember 3.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben elhelyezkedő, jól felszerelt szállás. Tágas és tiszta apartmanok, amelyekben megtalálható volt minden, amire szükségünk volt.
Pálmajor Pihenőpark & Rendezvényközpont Agárd - Egyéb
2016. július 10.a párjával járt itt
Nagyon szép kis szobákban töltöttünk el egy romantikus napot. Kicsit messze van a belvárostól és sokan hangoskodtak az éjszaka. Az ágy kicsit kemény volt, de nagyon jó volt, hogy volt konyha igy regge tudtunk reggelizni. Jó a medence is és szép az egész környék. A személyzet is nagyon kedves volt velünk , segítőkészek voltak és aranyosak. Sok kisgyermekes család is volt. :)
Kiváló 2015. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes meglepetés volt. Jól éreztük magunkat. Kényelmes az apartman. A helyi szolgáltatásokkal elégedettek voltunk. A medencében állandó vendégek voltunk: tiszta, a kánikulában frissitó, úszni, játszani is alkalmas. A medencében kifáradva a biliárdot, csocsót, bówlingot kerestük fel. A személyzet segítőkész.