Pepemen

Pepemen adatlapja

Regisztráció2014.06.06
Utoljára itt2017.08.02

Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt. Nagyon jól éreztük magunkat. A medence, a panoráma csodás. Esti órákban is fürödhettünk. Gyerekeink nyugodtan használhatták az udvart. A reggelivel elégedettek voltunk. A tulaj és családja segítőkész, kedves. A ki-be közlekedéssel semmi problémánk nem volt. A környék nyugodt, mégis könnyen elérhető minden.
Marci Villa válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelésüket, nagyon örülünk, hogy elégedettek voltak szálláshelyünkkel és jól érezték magukat nálunk!
További kellemes nyarat és minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel:
2014. július 29., Kecskeméti Márton, tulajdonos
Kiváló 2015. március 3.gyerekekkel járt itt
2015. februárban voltunk itt 3 gyermekünkkel. Nagyon jól éreztük magunkat. A családi szoba egybenyiló, megfelelő volt számunkra. Az ételek finomak, bőségesek, választékosak. Nem kell az étkezési idő elején érkezni, később is van minden. Nagyon jó a wellness részleg. A kicsi a játszószobában, a nagyobbak a biliárd, csocsó mellett időztek, ha nem fürödtek.
Kiváló 2015. március 17.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk az étteremben. Mi Pápáról érkeztünk győriek ajánlására. Nem bántuk meg, hogy egy vacsoráért ideautóztunk. Széles a választék, nagyon finomak az ételek. 3 gyermekem eltérő ízlését kitűnően kielégítették. Mindenkinek nagyon ízlett a választott vacsora. Bőségesek az adagok.