Riviéra Apartman Agárd

2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Riviéra Apartman Agárd vélemények

Szörnyű 2019. május 16.a párjával járt itt
Mire odaértünk a hónapokkal előre lefoglalt és lefoglalózott apartmant kiadta a szállásadó másnak! ! ! Se egy telefon vagy egy értesítést nem kaptunk! Felháborító,a tulajdonos szerint ez nem probléma! Számlát nem ad,az idegenforgalmi adót viszont felszámítja (zsebbe). A modortalan és pénzéhes szállásadó hozzá állása undorító!
Szörnyű 2015. szeptember 5.barátokkal járt itt
Összességében életem egyik legkellemetlenebb nyaralós élménye fűződik ide, ami azért felháborító, mert maga az apartman viszonylag korrekt. Alapvetően jó az elhelyezkedése: kocsival könnyen megközelíthető, lehet bent a kertben parkolni, 10 perc séta a tópart, közelben vannak a boltok, stb.
Szörnyű 2015. szeptember 4.barátokkal járt itt
Régóta próbálom megfogalmazni magamban, hogyan is írhatnám le ezt az élményt. Azért vártam ilyen sokat, mert a lelkiállapotom alapján, inkább lett volna egy nagyon mocskolódó írás, azt pedig nem akartam. De kezdjük az elején. Egy 10 fős baráti társasággal szerettünk volna egy hosszú hétvégét pihenéssel tölteni.
Szörnyű 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
A tisztaság és az apartmanok felszereltsége is erősen hagyott kívánni valót maga után. A fürdőben rozsdás polcok és pókhálók, a tányérok és poharak hiányosak, töröttek és csorbák, az egyik apartmanban a kávéfőző nem volt jó, a másikban hidegvíz nem volt, a törölközők és ágyneműk rongyosak, a falak koszosak.
Szörnyű 2015. szeptember 1.barátokkal járt itt
Ajánlom neked a helyet, ha:
- Szereted, ha nem tájékoztatnak bizonyos fontos részletekről az előzetes telefonos egyeztetés során. (Pl. hogy a kerten osztoznod kell egy modortalan, akadékoskodó idős hölggyel. )
- Ha szereted, ha a helyszínen azzal köszöntenek, hogy "Maguk ugye nem ide jöttek?
Szörnyű 2015. augusztus 30.barátokkal járt itt
Az apartman több szobában is pókhálós volt, a fürdők, wc-k koszosak. Az ott lakó idős hölgy arrogáns, lekezelő stílusban beszélt velünk végig. Amit a fiával (tulajdonossal) lebeszéltünk, arról az idős hölgy nem tudott, sőt ő volt felháborodva, hogy használni szeretnénk (bogrács, grill).