Riviéra Apartman Agárd

2484 Agárd, József u. 23.

Riviéra Apartman Agárd a térképen

Riviéra Apartman Agárd értékelése:

4. helyezett a 12 agárdi szállás közül
95. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Riviéra Apartman Agárd vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Mire odaértünk a hónapokkal előre lefoglalt és lefoglalózott apartmant kiadta a szállásadó másnak!!! Se egy telefon vagy egy értesítést nem kaptunk! Felháborító,a tulajdonos szerint ez nem probléma! Számlát nem ad,az idegenforgalmi adót viszont felszámítja (zsebbe). A modortalan és pénzéhes szállásadó hozzá állása undorító!

Értékelt: 2015. szeptember 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Összességében életem egyik legkellemetlenebb nyaralós élménye fűződik ide, ami azért felháborító, mert maga az apartman viszonylag korrekt. Alapvetően jó az elhelyezkedése: kocsival könnyen megközelíthető, lehet bent a kertben parkolni, 10 perc séta a tópart, közelben vannak a boltok, stb. A szobák elég minimális berendezéssel és kényelemmel rendelkeznek (klíma pl.

Értékelt: 2015. szeptember 4. - 5 látogató hasznosnak vélte
Régóta próbálom megfogalmazni magamban, hogyan is írhatnám le ezt az élményt. Azért vártam ilyen sokat, mert a lelkiállapotom alapján, inkább lett volna egy nagyon mocskolódó írás, azt pedig nem akartam. De kezdjük az elején. Egy 10 fős baráti társasággal szerettünk volna egy hosszú hétvégét pihenéssel tölteni. Egy szállás ajánló oldalon akadtam rá a Riviéra apartmanra.

Értékelt: 2015. szeptember 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tisztaság és az apartmanok felszereltsége is erősen hagyott kívánni valót maga után. A fürdőben rozsdás polcok és pókhálók, a tányérok és poharak hiányosak, töröttek és csorbák, az egyik apartmanban a kávéfőző nem volt jó, a másikban hidegvíz nem volt, a törölközők és ágyneműk rongyosak, a falak koszosak. Alapvetően nagyon lehasználtak a szobák és eszközök.

Értékelt: 2015. szeptember 1. - 5 látogató hasznosnak vélte
Ajánlom neked a helyet, ha:
- Szereted, ha nem tájékoztatnak bizonyos fontos részletekről az előzetes telefonos egyeztetés során. (Pl. hogy a kerten osztoznod kell egy modortalan, akadékoskodó idős hölggyel. )
- Ha szereted, ha a helyszínen azzal köszöntenek, hogy "Maguk ugye nem ide jöttek? " (A tulajjal megegyeztünk, hogy kutyákkal érkezünk, de erről elfelejtette értesíteni az édesanyját.

Értékelt: 2015. augusztus 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az apartman több szobában is pókhálós volt, a fürdők, wc-k koszosak. Az ott lakó idős hölgy arrogáns, lekezelő stílusban beszélt velünk végig. Amit a fiával (tulajdonossal) lebeszéltünk, arról az idős hölgy nem tudott, sőt ő volt felháborodva, hogy használni szeretnénk (bogrács, grill). Ha a kerti lámpát szerettük volna felkapcsolni, akkor folyamatosan engedélyt kellett kérni az idős hölgytől.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
1-2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, közös karácsonyfa díszítéssel, animációs programokkal, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval