Captain Chaos
1 évnyi aktív tagság

Captain Chaos adatlapja

Fiatalosan utazó, kiránduló, Mátra imádó, hátizsákos túrázó.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Kisállattal utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.08.02
Utoljára itt2015.12.16

Szörnyű 2015. szeptember 4.barátokkal járt itt
Régóta próbálom megfogalmazni magamban, hogyan is írhatnám le ezt az élményt. Azért vártam ilyen sokat, mert a lelkiállapotom alapján, inkább lett volna egy nagyon mocskolódó írás, azt pedig nem akartam. De kezdjük az elején. Egy 10 fős baráti társasággal szerettünk volna egy hosszú hétvégét pihenéssel tölteni.
Kiváló 2015. december 5.barátokkal járt itt
Budapest szívében van egy bár, ahová ha bemész, a plazma tv-k nem focimeccset játszanak, hanem Starcraft meccseket! Van egy bár Budapest szívében, ahol a koktélokat nem snassz kis esernyőkkel hozzák ki, hanem igazi potion üvegben! Ebben a bárban nyugodtan társasozhatsz, kártyázhatsz, és üvöltheted, hogy szuper munchkin, úgy, hogy senki nem fog őrültnek nézni!
Felhasználó fényképei:
BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest - BarCraft Corvin Budapest -
Kiváló 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
A vendégházzal maximálisan elégedett voltam, az személyzet rendkívül kedves és szívélyes, az ételek minősége kifogástalan volt, ebbe beleértve a mennyiséget is! Csodálatos helyen van a szállás, az ember bármerre indul túraútvonalakba botlik, könnyebb és nehezebb utak egyaránt vannak.