Touring Hotel Agárd ★★

Touring Hotel Agárd értékelése:

6. helyezett a 12 agárdi szállás közül
123. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Touring Hotel Agárd bemutatkozása

Szállodánk közvetlenül a Velencei-tó partján fekszik. Saját strandunk van, csodálatos panorámával a tóra és a Velencei-hegységre.
Lehetőség van kerékpárkölcsönzésre, kajakos vízitúrákra a tavon.

A szálloda saját étteremmel ...Tovább >>
Lehetőség van kerékpárkölcsönzésre, kajakos vízitúrákra a tavon.

A szálloda saját étteremmel rendelkezik, ahol különböző rendezvények (esküvők, keresztelői ebédek, osztálytalálkozók) lebonyolítására is vállalkozunk. Nagyon finom, házias ételeket kínálunk.

Touring Hotel Agárd vélemények

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtam rá az interneten, de nem bántam meg, sőt! ! ! Csendes, szolid hely, különösen jó a saját strand ahol zavartalan a pihenés, teljes a kikapcsolódás. A személyzet figyelmes, udvarias, az ételek finomak és mennyiségük is elegendő. A tisztaságról annyit, minden nap takarítanak. Az árak barátiak, megfizethetőek. Közel van minden.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nem szoktam véleményt írni, de sajnos ezt nem lehet szó nélkül hagyni! 15. 500 Ft/nap árért (2 fő), elindultunk nyaralni a Hotel Touringba! Ismerjük jól Agárdot, sokat látjuk a szállót, teljesen fel voltunk készülve a Retro hangulatra, és azt gondoltuk, ez nem ronthatja el a nyaralásunkat. Megérkezésünk után, az első furcsaságok a recepción értek.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közel van a fővároshoz. Megközelítése vonattal ugyanúgy egyszerű, mint autóval Az épület közvetlenül a part mellett van. A szobák tiszták, egyszerűek, de ez megfelel az ár-érték aránynak. A Tó a lábunk előtt kínálja magát a fürdésre, úszásra, csónakázásra, a vízminőség jó. "Mindent a vendég megelégedettségéért" a személyzet ezt valósítja meg.

Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
Érvényes: 2021.03.15-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Agárd környékén
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval