Touring Hotel Agárd ★★

Agárd és környéke
4,1
a 13 agárdi szállás közül
Két csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt

Touring Hotel Agárd bemutatkozása

Szállodánk közvetlenül a Velencei-tó partján fekszik. Saját strandunk van, csodálatos panorámával a tóra és a Velencei-hegységre.
Lehetőség van kerékpárkölcsönzésre, kajakos vízitúrákra a tavon.
A szálloda saját étteremmel rendelkezik, ahol különböző rendezvények (esküvők, keresztelői ebédek, osztálytalálkozók) lebonyolítására is vállalkozunk.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos

Touring Hotel Agárd vélemények

Kiváló 2014. július 9.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá az interneten, de nem bántam meg, sőt! ! ! Csendes, szolid hely, különösen jó a saját strand ahol zavartalan a pihenés, teljes a kikapcsolódás. A személyzet figyelmes, udvarias, az ételek finomak és mennyiségük is elegendő. A tisztaságról annyit, minden nap takarítanak. Az árak barátiak, megfizethetőek. Közel van minden. Összességében nagyon jól pihentünk, köszönjük! ! !
Szörnyű 2013. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Nem szoktam véleményt írni, de sajnos ezt nem lehet szó nélkül hagyni! 15. 500 Ft/nap árért (2 fő), elindultunk nyaralni a Hotel Touringba! Ismerjük jól Agárdot, sokat látjuk a szállót, teljesen fel voltunk készülve a Retro hangulatra, és azt gondoltuk, ez nem ronthatja el a nyaralásunkat. Megérkezésünk után, az első furcsaságok a recepción értek.
Kiváló 2013. július 6.gyerekekkel járt itt
Közel van a fővároshoz. Megközelítése vonattal ugyanúgy egyszerű, mint autóval Az épület közvetlenül a part mellett van. A szobák tiszták, egyszerűek, de ez megfelel az ár-érték aránynak. A Tó a lábunk előtt kínálja magát a fürdésre, úszásra, csónakázásra, a vízminőség jó.