Gyulapapa

Gyulapapa adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2022.10.03

Kiváló 2014. július 9.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá az interneten, de nem bántam meg, sőt! ! ! Csendes, szolid hely, különösen jó a saját strand ahol zavartalan a pihenés, teljes a kikapcsolódás. A személyzet figyelmes, udvarias, az ételek finomak és mennyiségük is elegendő. A tisztaságról annyit, minden nap takarítanak. Az árak barátiak, megfizethetőek.
Kiváló 2016. június 30.a párjával járt itt
nagyon szép a szálloda, kényelmes, kulturált szobák,figyelmes, segítőkész udvarias személyzet,az ellátás pompás, ízletes, bőséges, nyugodt kikapcsolódást biztosítanak, szó szerint mindent megtesznek a teljes, gond nélküli pihenés érdekében. A Wellness részleg hangulatos, tiszta. Először jártunk a szállodában, de nagyon szívesen mennénk vissza.
Kiváló 2014. július 9.a párjával járt itt
Nagyon szép hely, tiszta, kultúrált. A kiszolgálásról felsőfokon lehet beszélni, még azt is kiszúrták honnan vagyunk, mivel az egyik ételnél megkérdeztük nem csinálják-e másképpen( otthoni recept szerint) és a felszolgáló rákérdezett hogy onnan jöttün-e és talált. Ez mutatja felkészültségüket.