Szakal Vendégház Aggtelek

Szakal Vendégház Aggtelek
Szakal Vendégház AggtelekSzakal Vendégház Aggtelek
Szakal Vendégház AggtelekSzakal Vendégház Aggtelek

Szakal Vendégház Aggtelek bemutatkozása

Kalandorok, túrázók és családok számára egyaránt ideális szálláshely lehet a Szakal Vendégház Aggteleken. A természet közelében, a Karszt-hegység lábánál megbújó szálláshely az Aggteleki-tó mellett található, ahonnan könnyen elérhető a szlovák határ is.

Kollár Vendégház Varbóc - Napi árak
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Szakal Vendégház Aggtelek vélemények

Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
A településen belül központi helyen, szép környezetben, könnyen megtalálható a vendégház, ahol nagyon kellemesen telt a három nap. Időtöltésre: séta, kirándulás, túra, jó levegőn nagyszerű! Baráti körben ajánlani fogom ezt a lehetőséget! A szálláshelyről a véleményemet a ennyire tetszett rovatban részleteztem!
Kiváló 2017. október 19.a párjával járt itt
Igazi Őszi kirándulás volt Aggtelken. Az időre sem lehet panaszunk, még 24-fok meleg is volt. Egész nap túráztunk, és gombásztunk a gyönyörű őszi időben. A szállás is kiváló volt. Aki elmegy az erdőbe ajánlom a kullancsriasztót, mert én 2 db-ot is összeszedtem.
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon jó és csendes tiszta helyen van. A környék is nagyon klassz és völgyekben,elhelyezkedő vendég ház. A környéken jó a kirándulás lehetősége is,és a étteremben is jól,és finoman főztek. A kis vásárló helyiségek tisztasága is nagyon jó. A szállás hely nincs messze a kirándulási lehetőségektől
és a,személyzet is nagyon kedves,és aranyos volt. Tehát ha tehetném másnak is ajánlanám ezt,a helyet.
Szakal Vendégház Aggtelek - Medence/kert