grocceni: Más pékségek szomszédságában is megállja a helyét - Lipóti Pékség & Kávézó Ajka

Lipóti Pékség & Kávézó Ajka értékelése
5. helyezett a 21 ajkai étterem közül

Más pékségek szomszédságában is megállja a helyét

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gyakran betérek a Lipóti pékségbe mikor Ajka belvárosában van dolgom. Tetszik az üzlet kialakítása, melyet csak dícsérni tudok. A kenyerek, péksütemények, ropogtatnivalók és cukrászsütemények nagy választákban kaphatók. Kész szendvicsek és rétesek! A finom Cserpes tejtermékek is természetesen jelen vannak. Gondoltak azon vendégekre is, kik egy cigi mellett fogyasztanák el a kávéjukat. Az üzlet előtt minden lehetőség adva van.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

8400 Ajka
Szabadság tér 9/a

2019. május 3.
A tavaszi szünetben Ajkán is jártunk. A Lipóti Pékség helyi egysége a belvárosban, a Szabadság téren található, ami voltaképpen a város központi tere, és főleg üzletek, mindenféle boltok, gyógyszertár található itt. Nem egy szép környék, szocreál, jellegtelen, mesterségesen kialakított térről van...