grocceni
5 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép

grocceni adatlapja

Becsülettel kitöltöttem - néha módosítottam a profil-adataimat és azt látom, hogy nagyon sok bíráló (a "kollégák" kb 90-százaléka) nem teszi ezt. Miért nem teszitek? Az országban barangolva egy gasztronómiai honlap tulajdonosaként élményekre szomjasan keresem a jó helyeket, magamba szívom a hagyományt és az újdonságokat egyaránt. Az étteremben megnézem az étlap magyar és idegennyelvű oldalait is. Vesszőparipám a sonkával és sajttal töltött rántott hússzelet, azaz a Cordon bleu. Szegénységi bizonyítványnak tartom, ha akár az étlap, akár a felszolgáló "gordonozik". Nagy figyelmet szentelek arra, hogy felszínre kerüljenek a kulisszák mögötti dolgok is és ezt fotókkal illusztrálom. Szinte csak jó helyekről írok véleményt - ennek az az oka, hogy nagyon körültekintően választjuk meg a helyet. Megpróbálom népszerű-populáris nyelven elmondani a helyről alkotott véleményemet, hiszen erre vágynak az olvasók.
Szeretünk párommal, a családdal, vagy akár kollégákkal, külföldi vendégekkel is új helyeket megismerni, de gyakran felkeressük a törzshelyeinket is. Amennyiben egy idegen városban van dolgunk, úgy az ittjartam.hu, vagy más online térkép alapján felkeresem a környék szállodáit, éttermeit. Megtekintem az utcanézetet is - hogy néz ki a parkoló? Megnézem a honlapjukat, elolvasom a visszajelzéseket és drukkolok, hogy bejöjjön a választásom. A helyszínen persze minden kiderül. Jó sok autó áll-e a parkolóban, vagy az ajtóban állva cigarettázik az unatkozó pincér, szakács.
Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Szeretem a hasam
Regisztráció2016.03.24
Utoljára itt2020.12.01

Kiváló 2016. április 28.gyerekekkel járt itt
Tudjátok miért próbáltam ki a cecei V8 vendéglőt az Ittjartam. hu ajánlására? Teljesen korrektul ki van töltve a vendéglő részéről az adatlap. A tulajdonos (V8 Ágnes) veszi a fáradságot és minden bejegyzésre válaszol. Magyarországon páratlan ez az amerikai feeling. Mindjárt a bejáratnál egy amerikai rendőrautó vigyázza az éttermet.
Felhasználó fényképei:
V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece -
V8 Vendéglő válasza
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK A DICSÉRŐ SZAVAKAT!
Továbbra is igyekszünk maximálisan megfelelni a Vendéglőnkbe látogató
kedves Vendégeinknek!
Érdemes többször ellátogatni hozzánk, mindig van új és új dekoráció, most
jelenleg a helyhez illő zeneszolgáltatás a legfontosabb cél!
2016. május 5., V8 Vendéglő, V8 Ágnes
Kiváló 2019. április 7.a párjával járt itt
Örvényes ugyebár nem egy világváros. Szép csendesen megbújik a Tihanyi-félsziget árnyékában. Van itt azonban egy olyan vendéglátóhely, mely messze földről visszacsábítja a vendégeket. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk, nagyon kellemes a környezet, nagyon gyorsan hozták ételünket és nagyon forró, nagyon finom volt.
Huszár Vendéglő Örvényes -
Kiváló 2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.
Felhasználó fényképei:
Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém -