grocceni
5 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Fotói
5534 fotó

grocceni adatlapja

480Értékelés
Bemutatkozás
Becsülettel kitöltöttem - néha módosítottam a profil-adataimat és azt látom, hogy nagyon sok bíráló (a "kollégák" kb 90-százaléka) nem teszi ezt. Miért nem teszitek? Az országban barangolva egy gasztronómiai honlap tulajdonosaként élményekre szomjasan keresem a jó helyeket, magamba szívom a hagyományt és az újdonságokat egyaránt. Az étteremben megnézem az étlap magyar és idegennyelvű oldalait is. Vesszőparipám a sonkával és sajttal töltött rántott hússzelet, azaz a Cordon bleu. Szegénységi bizonyítványnak tartom, ha akár az étlap, akár a felszolgáló "gordonozik". Nagy figyelmet szentelek arra, hogy felszínre kerüljenek a kulisszák mögötti dolgok is és ezt fotókkal illusztrálom. Szinte csak jó helyekről írok véleményt - ennek az az oka, hogy nagyon körültekintően választjuk meg a helyet. Megpróbálom népszerű-populáris nyelven elmondani a helyről alkotott véleményemet, hiszen erre vágynak az olvasók.
Így utazok, így járok étterembe
Szeretünk párommal, a családdal, vagy akár kollégákkal, külföldi vendégekkel is új helyeket megismerni, de gyakran felkeressük a törzshelyeinket is. Amennyiben egy idegen városban van dolgunk, úgy az ittjartam.hu, vagy más online térkép alapján felkeresem a környék szállodáit, éttermeit. Megtekintem az utcanézetet is - hogy néz ki a parkoló? Megnézem a honlapjukat, elolvasom a visszajelzéseket és drukkolok, hogy bejöjjön a választásom. A helyszínen persze minden kiderül. Jó sok autó áll-e a parkolóban, vagy az ajtóban állva cigarettázik az unatkozó pincér, szakács.
Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Szeretem a hasam
Regisztráció2016.03.24
Utoljára itt2020.12.01

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2016. április 28.gyerekekkel járt itt
Tudjátok miért próbáltam ki a cecei V8 vendéglőt az Ittjartam. hu ajánlására? Teljesen korrektul ki van töltve a vendéglő részéről az adatlap. A tulajdonos (V8 Ágnes) veszi a fáradságot és minden bejegyzésre válaszol. Magyarországon páratlan ez az amerikai feeling. Mindjárt a bejáratnál egy amerikai rendőrautó vigyázza az éttermet.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Felhasználó fényképei:
V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece - V8 Vendéglő Cece -
Még több kép (33 db) >>
V8 Vendéglő válasza
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK A DICSÉRŐ SZAVAKAT!
Továbbra is igyekszünk maximálisan megfelelni a Vendéglőnkbe látogató
kedves Vendégeinknek!
Érdemes többször ellátogatni hozzánk, mindig van új és új dekoráció, most
jelenleg a helyhez illő zeneszolgáltatás a legfontosabb cél!
2016. május 5., V8 Vendéglő, V8 Ágnes
Kiváló 2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.
4Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Felhasználó fényképei:
Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém - Kultúrmacska Kávézó Veszprém -
Még több kép (54 db) >>
Kiváló 2019. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Az idén is teszteltük a Bergmannt. Most már kissé tapasztaltabbak lettünk, hiszen nem tartunk már a parkolóhely hiányától. Ugyanis a nem messze lévő szupermarket mögött jó sok hely van. A cukrászdában nagyon kedves a kiszolgálás. A páratlanul finom süteményeknek és kávénak nagyon nehezen tudunk ellenállni.
5Ételek / Italok
4Ár / érték arány
Felhasználó fényképei:
Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Bergmann Cukrászda Balatonfüred -
Még több kép (7 db) >>