Kristályfürdő Ajka

4,3
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Kristályfürdő Ajka bemutatkozása

A 2006-ban felújított Kristályfürdő 1700 négyzetméternyi vízfelülettel, köztük élménymedencékkel, sportolási lehetőségekkel várja a fürdőzni, strandolni vágyó látogatókat. Az élményfürdő szezonálisan, míg a fedett uszoda egész évben üzemel.

További szolgáltatások

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kristályfürdő Ajka vélemények

Érdekes 2023. május 24.a párjával járt itt
Udvarias személyzet,barátságos árak. . tisztaság ,pezsgő sport élet,gyönyörű úszómedence. A büfé pizzáját nem szabad kihagyni. . Szauna,gőzkabin,jégkút. . merülő medence van itt minden a lazuláshoz. . /negatív aki épitette a szaunát jó lenne,ha járna szaunába,mert ilyet még nem láttam. .
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Augusztus végén voltunk 3-an az élményfürdőben. Nagyon jól éreztük magunkat. A medencék, csúszdák is tetszettek a gyerekeknek. Egyik medence szélén feljött a csempe, remélem ezt jövőre megjavitják. Egész napos programként gyorsan elment az idő, jövőre is megyünk az biztos.