Különlegességek a vízparton

Akasztói Horgászpark & Halascsárda AkasztóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó a térképen

Kiváló 2019. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. július 29.
Az értékelések alapján foglaltunk itt asztalt, és nem is bántuk meg. Az egyik vízparton lévő nádtetős asztalt kaptuk, ami jó alapot adott a vacsoránkhoz. Mindenhol szeretjük kipróbálni a helyi specialitásokat, ezért a csárdában is ebbe az irányba indultunk. Kezdő fogásnak pincérnőnk ajánlotta az étterem saját tokkaviárját, ami meglepően baráti áron nyújtott kimagasló minőséget. Ezután megkóstoltuk még a haltepertőt, a szikipontyot, a kacsacombot és a bárányt is. Mint kiderült az összes hal és a bárány is a tulajdonos családi gazdaságából származik, ami nagy piros pontot érdemel a mai világban. Az árak nem alacsonyak, de az adagok és a minőség alapján nem is túlzóak, főleg ha a korrekt árazású borlapot is nézzük. A tálalás lehetne kicsit modernebb szemléletű, de ezt bőven el lehet nézni egy csárdának.
Hangulat:Kiváló

Akasztói Horgászpark & Halascsárda további értékelései

2023.09.04barátokkal
Nagyon kedves a személyzet, gyönyörű a környezet, kifogástalan az étel. Életem legjobb halászlevét ettem itt
2023.06.06családjával
Sok halas helyen voltunk már, de ilyen gazdag menüt még nem láttunk. Nehéz választani a sokból, én hallevet ettem harcsából, belsőségekkel (nem halászlének hívják), a többiek rántott harcsát, minden kiváló volt. Nincs mit ragozni. Az árak meg mindenütt kúsznak felfelé, itt legalább kiváló ételt...
2022.03.26barátokkal
Nagyon szeretjük a Halascsárdát, nem véletlen, hogy az esküvőnket is ide szerveztük. Az ételek kifogástalanok, a vendégek még hónapokkal később is emlegetik. Életem legjobb halászlevét is itt ettem, ezt nem sikerült még überelni. A személyzet nagyon udvarias és profi, a környezet pedig mesébe illő
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények