Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó
6221 Akasztó, Kígyóshíd tanya 6.

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó a térképen

grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Konferenciaterem - max. 40 fő
Rendezvényterem - max. 200 fő
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Borsodi Világos, Staropramen

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó bemutatkozása

Az Akasztói Horgászpark és Halascsárda egyedülálló létesítmény az Alföld szívében, a környék egyik legnépszerűbb pihenőhelye, mely tartalmas szórakozást és kikapcsolódást biztosít a család minden tagjának.

A komplexum központjában található ... Tovább >>

A komplexum központjában található Halascsárdában magyaros ízekkel és bőséges adagokkal várjuk vendégeinket, a pecázás szerelmesei hat horgásztóban tehetik próbára tudásukat, a forró nyári napokon pedig a strandon található fürdőtó és pezsgőfürdő nyújt felfrissülést. Rendezvénytermünkben nagy létszámú esküvők, céges vagy családi rendezvények lebonyolítását vállaljuk. A többnapos pihenést tervezők számára a hat szobás panziónkat, illetve a strand területén található kempinget ajánljuk.

Erzsébet utalványt és Széchenyi Pihenőkártyát elfogadunk.

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó képei

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Tegnapi napon voltunk itt a Párommal, biztos nem utoljára! Nagyon szeretjük a hal ételeket, és igen sok helyen kóstoltuk már, de ennyire még sehol nem voltunk megelégedve. A halászlé, rántott hal, köretek, kifogástalanok voltak! A személyzet meg egyenesen zseniális! Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönet az egész étterem dolgozóinak!!!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Az értékelések alapján foglaltunk itt asztalt, és nem is bántuk meg. Az egyik vízparton lévő nádtetős asztalt kaptuk, ami jó alapot adott a vacsoránkhoz. Mindenhol szeretjük kipróbálni a helyi specialitásokat, ezért a csárdában is ebbe az irányba indultunk. Kezdő fogásnak pincérnőnk ajánlotta az étterem saját tokkaviárját, ami meglepően baráti áron nyújtott kimagasló minőséget.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délben tele volt a halascsárda, mi ebédelni érkeztünk, végül kis várakozás után lett helyünk kinn a tó partján egy kényelmetlen fából egybe-ácsolt pad-asztalnál. Nagy halászlé kedvelők vagyunk, jóformán minden halászlét kínáló éttermet ismerünk országunkban, és rangsoroltuk is már őket.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig betérünk ide ebédelni, de nem mindig tudunk a rengeteg vendég miatt. Most sikerült megint. Nem csalódtunk. Májgaluska levet kértünk, amit nagyon ügyesen, lábasba tálaltak. Én marhapörköltet kértem, amit serpenyőben hoztak. Nagyon hangulatos volt. A párom vegyes haltálat kért, melyben volt többek között amur és Tokhal is.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Több éve vissza-vissza térünk. Kiváló halászleveket, halételeket tudunk elfogyasztani a horgásztavak közötti nádfedeles csárdában. Ha a közelben jársz ne hagyd ki (előtte érdemes asztal foglaltatni, mert már Mi is jártunk pórul). A pecásoknak kiváló hely lehet (bár Én nem vagyok ebben szakértő), a bejáratnál lehet horgászjegyet venni és szemmel látható a tó körül nívósan kialakított horgászhelyek, amikor arra járok mindig van aki lógatja a kukacát a vízben.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Húsvét hétfőn a családdal voltunk Telt ház volt, de kaptunk asztalt a tópartnál. Rendeltünk és nagyon hamar kihozták a tetemes méretű adagokat, melyek nagyon finomak voltak. A helyet egy TV műsorban fedeztük fel. Pedig sokszor elmentünk az úton a tábla mellett.
Maga a csoda a hely, az ételek és a személyzet.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Imádom ezt a helyet! Havonta egyszer elmegyünk, és mindig totál elégedettek vagyunk. A haltepertő isteni! A kedvencünk, de az õsszes többi étel is nagyon finom! A kiszolgálók nagyon figyelmesek, a hely mindig tiszta és barátságos! Mindenkinek ajánlom!

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Sok jót hallottunk már a helyről, így családommal mi is kipróbáltuk. Nem csalódtunk, nekünk is nagyon tetszett, így már többször is visszatértünk. A csárda és környezete szép, tiszta, rendezett. Nagy parkolóval rendelkezik. Az étlapon óriási a választék, mindenki találhat magának kedvére valót. Az adagok bőségesek, finomak, a tálalásuk nagyon szép.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
Nem vagyont, élményeket gyűjtünk, ezért egy szép tájért, egy finom ételért bárhová elmegyünk. Az előzetes értékelések után az akasztói halas csárdát választottuk, bár ne tettük volna! A felszolgált halászlé savanyú ízű volt, a benne lévő halfiléről sem a frissesség jutott eszembe, én romlottnak minősítettem az ételt, amit a pincérnek is jeleztem.
Válasz az értékelésre - 2016. július 7.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelését. Az említett étkezés során ketten érkeztek hozzánk, és 2 adag halászlét kértek, amit a szokásoknak megfelelően tálban szolgáltunk fel Önöknek. A halászlével kapcsolatos észrevételét a szakácsaink alaposan megvizsgálták, és megfelelőnek találták az étel minőségét, ugyanúgy, ahogy a kedves férje is, akinek határozottan ízlett.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda, tulajdonos

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 31.
Halászlé és halétel fanatikusként sok halászcsárdában jártam (Tiszacsege, Tiszaújváros, Tiszafüred, Dunakömlőd, Paks, Baja. . . stb. ), de itt volt az első olyan, halételekkel kapcsolatos gasztro-élményem, ami egyértelműen 5 csillagot (szivecskét) érdemel. És nem csak a gasztronómia, hanem a hely és a környezet összhangja teszi nálam első helyre a halászcsárdák között.

Legnépszerűbb csomagok Akasztón és környékén
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3-4 éjszaka 23.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 30-án és 31-én menü ebéddel, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.10.26.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.453 - 17.009,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2021.10.17.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.10.26.
Pilvax Hotel
Kalocsa
2020.10.25. - 2021.10.26.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.12.19.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.

Szállodák Akasztó környékén
Zichy Park Hotel Akasztó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Akasztó
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

Akasztói Horgászpark & Halascsárda AkasztóX