Vadászkürt Vendégfogadó Alsónyék
7148 Alsónyék, Árpád u. 3.

Vadászkürt Vendégfogadó Alsónyék a térképen

Vadászkürt Vendégfogadó Alsónyék értékelése:

1. helyezett az 1 alsónyéki szállás közül
65. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Vadászkürt Vendégfogadó Alsónyék bemutatkozása

Falusi vendégfogadó a Gemenci erdő mellett

Alsónyék Szekszárd és Baja között félúton, Bátaszéktől 1 km-re, a Gemenci erdőtől 4 km-re elterülő sárközi falu, ahol hamisíthatatlan falusi miliő várja az ide ...Tovább >>
Falusi vendégfogadó a Gemenci erdő mellett

Alsónyék Szekszárd és Baja között félúton, Bátaszéktől 1 km-re, a Gemenci erdőtől 4 km-re elterülő sárközi falu, ahol hamisíthatatlan falusi miliő várja az ide betérőt.
Az ófaluban, a református templommal szemben várja a turistákat a Vadászkürt Vendégfogadó, mely mind küllemében, mind belső kialakításában, berendezésében a helyi, sárközi építészeti hagyományokat követi.
A vendégházban 5 db kétágyas szoba (mindegyikhez tartozik fsz. WC), felszerelt konyha, búbos kemencés étkező várja a vendégeket.

Vadászkürt Vendégfogadó Alsónyék képei

Szállások Alsónyék városában
Wellness csomagok Alsónyék városában

Vadászkürt Vendégfogadó Alsónyék vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A vendégház egyszerű berendezésű, de tiszta. A reggeli finom, bár minden nap ugyanaz a három féle felvágott és rántotta volt. A szobák és a fürdőszoba nagyon pici, és a fürdőszobának nincs szellőzése. A falak olyan vékonyak, hogy az egyszerű beszédhang is áthallatszik. A háziak kedvesek, nagyon jó éttermeket és strandot ajánlottak a környéken.

Délibusz TOP szállásértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
A Bajai Halfőző Fesztivált látogattuk meg, de mivel a városban nem volt már elfogadható szállás, elkezdtünk keresgélni a környéken. Alsónyék! Egy kicsit sem bántuk meg: CSENDES falusias környezetben, szépen megcsinált panzió, barátságos háziakkal. Visszajövünk! A gemenci erdők bejárása is a listánkon van még, itt fogunk akkor is megszállni az biztos.

Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
5 nap/4 éjszaka 18.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, bon-bon kóstolással, masszázzsal, kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig

Szállodák Alsónyék környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)

AlsónyékX